Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Auto Itaaliast
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!
Sai toodud Saksamaalt 2004 a. c220 universaal, autom. Selgus, et auto on tegelikult Itaaliast ja Itaalia passi ning numbritega. Sooviks teada, mis erinevused on Lõuna-Euroopa ja Põhja-Euroopa(Kesk-Euroopa) turule mõeldud autodel? Üks on kindel, termostaat vajab vahetust, aga kas näiteks on Itaalia turule mõeldud autodel veel mingeid eripärasid. Auto on elegance varustuses, kuid istmesoojendusi loomulikult pole.
Itaalias tugevamad pamprid Icon_biggrin

Mis eripärasid sa ikka ootad või mis sellega peale hakkad? Vaata, mis autol varustuses on ja mida pole.
Üldiselt ikka MB puhul nii, et kuidas keegi tahtis. On väga ajuvabu komplekte.

On istmesoojendusi ka soojas kliimas, samas pole neid jällegi mõnedel külmas kliimas.
Vta siis kinni.

Näiteks mu 300D - Püsikiirus, konditsioneer, ortopeedilised istmed, ASD....aga 4x väntaknad.
Ok, see oli jupike vanadest Mercedes-Benz rontidest, sinu puhul ei kehti, aga siiski.
Minu küürakas oli france sellel polnud istmesoojendusi paras piin oli.
priis Kirjutas:
hents99 Kirjutas:Mis eripärasid sa ikka ootad või mis sellega peale hakkad? Vaata, mis autol varustuses on ja mida pole.
Üldiselt ikka MB puhul nii, et kuidas keegi tahtis.
tere,
minu W208 Elegance pärit samuti Itaaliast ning sellel nii istme-, peegli-, klaasisoojendused kui ka muud meie kliimaoludes vajalikud/ sobivad jutud.
hents99 Kirjutas:Itaalias tugevamad pamprid Icon_biggrin
mul küll pamprid ´tugevdusteta´ Icon_biggrin, kuid need olid nagu põhademunad ning kuulusid koheselt poleerimisele Eusa_whistle

parimat,

Hehee, see pamprite jutt oli pigem naljana mõeldud. Mingeid tugevdusi tegelt polegi. Icon_smile
Oleneb ju sellest ka, mis piirkonnast ta toodud on.
Näiteks meie peres on Audi, mis on toodud Põhja-Itaaliast - peal on istmesoojendused. Seal tuleb ju lumi maha, seega pole selles midagi imelikku.