Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Aidake mu 126-le valuvelgi sobitada
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Esiteks, oskab keegi öelda, mis mu vanatüübi 126-e ofset on ? Kuskilt kunagi nagu lugesin et 25 ??? Ja sellest tulenev küsimus, kui valukal on ofset suurem, kas siis saab selle alla panna ?
Pakkuge mulle valukaid mis sobiksid ja ka istuksid mu 126-le.
Praegu leidsin ühed, mis väga meeldivad aga seal pole aint seda ofseti kirjas, ei tea kas ka alla sellised läheksid ??? http://www.auto24.ee/products/detail_pro...o/id=78963

Panen ka ühe pildi, siis oskate vb paremini sobitada ja soovitadaShy
Ma võiksin sulle sellised loovutada. 16 inchi diameeter, laiust ei mäleta. Mingid kummid ka peal.
126 alla istuvad kenasti, nagu näha Smile
Mul 126 originaal amg veljed . . . 5 kodaraga . . . numbrit tead, kui huvi siis . . . .
Soov oleks midagi ilusat AMG monoblocki või vähemalt sama tüüpi ja 17"
Rolzil olid 17" - 10" taga all, offsett oli üsna väike nendel ja käisid päris mõnuga koopasse, kui vähegi taga rohkem raskust peal oli.

Sulle veel niipalju, et kuna auto on nii heas originaalkorras, siis ei soovitaks sinna eriti mingeid velgi alla toppida - kui siis ainult selle ajastu originaale - 16" peaks täitsa saama (vanad AMG -d näiteks, 5-kodaraga). Samasuguseid, nagu sul praegu all, saab 15" kah - need oleks ka ilusad.

Arvan lihtsalt, et auto väärtus on suurem, mida originaalsem ta on......
jaaaaaaa...paneb mõtlema.
Tänud hea soovituse eest, võtan väga arvesse.
10" oli nats liig jah aga ärgem unustagem et mul oli ka madaldussari alla, ilma selleta poleks autole kahjustusi olnud, ainult enda närvisüsteemile...
IMO 7-7,5" max meie teedel, ehk kompromiss ilu ja praktilisuse vahepeal...
Mina igaljuhul tellisin oma kuuele sellised: 9"17 ette ja taha 10"17