Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W/C124 õlirõhu näidik ja rappumine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nii.. oleks siis vaja hüva nõu ja diagnoosi C124, 1991a, 132kw 3.0 liitrisele õgardile. Foorumi otsing mulle nõu ei andnud.

Et see juba pmts terve see aeg olnud, alates 19. jaanuarist 2009 kui auto ostetud sai...
...auto enamusajast, kui tühikäigul foori taga vms seista, rapub.
See rappumine toimub täpselt kooskõlas õlirõhu näidikuga..
Kuna üks tõukuritest tiksub, siis äkki sellepärast see häda..??
Hüdrotõukuri tiksumine nüüd küll ei tohiks autot rappuma panna....
Rappumine toimub kooskõlas õlirõhu näidikuga seepärast, et ju siis tuurid kõiguvad ja koos sellega õlirõhk.

Küünlad, küünlajuhtmed, jagajakaas jne. üle vaadata/vahetada.
Selge, seda arvasingi, et tiksumine puhta hääle-lõbu. Küünlad ja jagajakaas tegelt vahetatud, üks juhe vahetati Imre juures kevadel ära(ta seal uuris neid).. Ehk on miskit veel seal mis võiks sellist nähtust esile kutsuda?
Ega vist muu ei aita kui diagnostikasse minek.
Osta prismast pihustite puhastamis keemiat, odavam 100 krooni ringis! Tulemus peaks märku andma esimese paagitäiega.
väikemees Kirjutas:Osta prismast pihustite puhastamis keemiat, odavam 100 krooni ringis! Tulemus peaks märku andma esimese paagitäiega.

Tuttav probleemiga?
Oli kunagi probleem, pöörded kõikusid ja õlirõhu seier käis samas rütmis. Ennem kui otsustasin diagnostikasse minna, mõtlesin proovida. Aitas!
Nüüd auto seisis üle aasta aja ja mootor ei tahtnud ka seistes eriti ühtlaselt käia. Lahenus sama ja aitas.
Minu auto puhul oli see hea õnn, et sai nii odavalt hakkama.
Pihustite puhastamist keemiaga võib alati proovida, hullemaks ei tee.
Mina kontrolliks rõhud üle.
Üks pütt võib tühikäigul teistest lahjem olla.

Ja ainult vigase klapi/või klapipesaga on võimalik nii kaua autot kasutada, ilma et midagi muutuks või remondiks. Seda enam, et pööretega veab ka kehvemas pütis põlemise käima ja sõites ei saagi nagu aru.
Selge. Tänud vastamast kõigile. Proovin seda keemia lahendust.
Mingi kindel firma ka neil vms??...
RivoA Kirjutas:Selge. Tänud vastamast kõigile. Proovin seda keemia lahendust.
Mingi kindel firma ka neil vms??...

Eks tootjaid palju... ise eelistaks CRC või Valvoline.