Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w 201 esiklaas.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tekkis v6imalus oamndada symboolse tasuga omale esiklaas.
Kuidas selle eest ära saab? millised liistud tuleb eemaldada?Kuidas eemaldada? kojamehe mehhanism tuleb ka eemaldada?
Kas keegi ehk viitsib täpsemalt tööprotsessist ka rääkida.
Millise trossiga oleks k6ige etem klaasi eest saagida ja kuidas talitada , et klaas tervelt kätte saada.
autoks 87 a 190E.
MIs see sümboolne tasu on, selle tutika klaasigi saad juba alla 1000 krooni kätte ju.

JA mis sa siis peale hakkad? Hakkad ise paigaldama - ostad klaasiliimi terve tuubi, millest pool üle jääb?

Lihtsam ja mõttekam minna klaasiteenindusse ja tutikas klaas panna. GlassPoint pakub 124 le hetkel kampaaniaraames 1200 krooniga esiklaasi, see juba koos vahetusega. Kui sa isegi kasutatud tasuta saaksid, pead jubedalt vaeva nägema, isegi raha liimi jaoks kulutama ja kui paigaldada ei oska, siis suure tõenäosusega hakkab veel nagisema, või kukub eest äragi.

Aga trossiga on ikka väga raske seda teha, selleks on spetsiaalne tööriist olemas.
+ vana klaas on siiski täketega, talvel ereda päiksega kehva nähtavus.
Niipalju , kui ma seda klaasi vahtisin , siis tundus olevat hiljuti vahetatud.
Täkkeid ei tundunud eriti olevat.

Klaasi saaks mingi 100 , liim maksab umbes 200.
Yhel s6bral on kogemusi liimimisega , eks ma moosin ta n6usse.

Lihtsalt oleks vaja nyyd see klaas kätte saada.

Kel on pappi , see tellib uue ja laseb paigaldada , kel pole see vaatab ise kuidas kuidagi saab.
Positiivset entusiasmi sulle, ootaks siis vahetusest väikest kirjeldust ja tagasisidet siia, saaks isegi targemaks, pildista kindlasti ka üles, huvitavam vaadata.

tänud tähelepanu eest
Ok , seda siis vaatab kuidas ette saab , aga praegu on teema , kuidas saada metalli määratud masinalt kätte esiklaas.Smile
Teretulnud nähtus kui keegi ise üritab esiklaasi vahetada. ma muidugi ei tea kas see on seda vaeva väärt. ma lasin oma 190e vahetada- esiklaas (sinise üla servaga) oli u. 1300.- ja vahetus u 550.-.
Ma  soovitan siiski klaasi ostes kokku leppida selles et  klaasi rikkudes mahavõtmisel sul seda raha maksta ei tuleks  . Trossiga on suur võimalus see esiklaas  maha võtta "elusalt" . Seega Edu  .
Kutsikale peaks olema võimalik ylaribaga klaas kätte saada ca 900 eek + ettepanek 500 . Juhul kui huvitab siis  Glasspoint  vast jah aitab Icon_cool
Sain enda Kurjale Kucikale ka sealt .