Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Vea tuli
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Keegi oskab öelda ,mida näitab veel see tuli 124 armatuuris ,mis peaks näitama ,kui mingi pirn katki.Nimelt kõik pirnid täiesti terved aga peale pesulas käiku hakkas põlema ja enam ära ei kustu ,samas pirnid kõik terved ja põlevad,kuigi jah salongi tagaistujate laetule pirn läbi aga see oli juba ammu läbiIcon_smile
Äkki nüüd saigi targaks ja see laetuli on vea põhjus...?
Laetuli ei pane veateadet põlema, ainult välimised tuled.
Arvatavasti sai pesulas mõni kontakt niiskust/märga ja annab veateadet.
peaks ju nagu juba 2nädalaga ära kuivama või siis midagi muud juhtuma aga siiani ei midagi aga eks homme krutin kõik tuled lahti ja uurin.
Lamp ajab tigedaks ja särab silmaIcon_smile
Karl Kirjutas:Laetuli ei pane veateadet põlema, ainult välimised tuled.
Arvatavasti sai pesulas mõni kontakt niiskust/märga ja annab veateadet.

Tegelt sul Karl õige jutt, mul läks ju kunagi tuhatoosi valgustuse pirn läbi ja ei öelnud sõnagi.
Ehh, mõtlesin, et äsja pesulast tulnud, kirjuta krt selgelt! Unibrow

Vaata pirnipesad üle, mõni ei anna korralikku ühendust, ära oksüdeerunud.
Eks sa keera lüliti kõige pealt esimesse asendisse, vaata kas veateade tuleb, siis tõmba korraks kõik udukad tööle, kuni tagumisteni välja, vaata kas veateade tuleb ning siis keera päevasõidu tulede asendisse, jälgi kas tuleb teade ning siis proovi kaugtulesid.Icon_idea

Nii on kerge selgeks teha, milline pirnike/pirnikesed vale teate annavad. Edasi saad siis ise nuputada, miks vale informatsiooni kuvatakseSmirk
krt hoopis numbri tuli ei põle ja ega päeval ei oskanud seda vaadata Icon_smile
keegi vahetanud on seda ,et mis võti sinna läheb ma ei viitsinud vihma ja poriga süveneda
Ristpeaga kruvidega oli vist.
nii kruvikas kaasa ja prisma parkla tiirIcon_smile hea soe vähemalt
Karl Kirjutas:Ristpeaga kruvidega oli vist.
ei olnud üldse kruvika variant ,vaid poldiga  ja kuna niiväike nr oli ja mul seda polnud siis ajasin näpitsatega asja ära ning asi jonksusIcon_smile
Olgu-olgu, minu mäletamist mööda oli kruvi.....

Aga ikkagi saan ära öelda: Eesti keeles pole olemas sõna "variant" Badgrin
Karl Kirjutas:Olgu-olgu, minu mäletamist mööda oli kruvi.....

Aga ikkagi saan ära öelda: Eesti keeles pole olemas sõna "variant" Badgrin

  Just! Korrektne oleks siis: "Visuaalselt varieeruv variant". Unibrow