Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Armatuuris tuli süttib kurvis ???
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lugu siis nii, et kui järsk kurv vasakule ja hoog suur, siis süttib korraks üks kollane kontroll-lamp kus peal õlikann ja mingi lainetus selle all. Õli tasapind on normis ja rõhk ka hea. Mis kurat see küll on siis - aru ma ei saa? Kes seletaks mulle:help:
et sind see ei häiriks siis keera pirn välja :hump:
Eric Kirjutas:et sind see ei häiriks siis keera pirn välja :hump:

See oli tõesti hea soovitus,kommenteerida ikka ju tohib.UZI
:eureka: Erik mida sa küll sööd et sa nii tark oled, selle peale ma ise küll poleks tulnud. Suur tänu hea nõuande eest.
Kindel, et õlitase ikka normis on? Siis andur/juhe vaata plokil ka üle...
Ehk jahh andur kalab,muud ei oska öelda.
Karteri sees peaks ka tasapinna andur olema.Kui kõvasti kurvetad,lööb õli teise serva ja tule põlema.
nordrainbow Kirjutas:Karteri sees peaks ka tasapinna andur olema.Kui kõvasti kurvetad,lööb õli teise serva ja tule põlema.
just, ise asi kus maal see "normis" on, sest sooja töötava mootoriga on õli laiali ja jääb karteris väheks, mul oli kunagi sama nali aga suurtel pööretel ja otse sõites(muidugi kohapeal oli ka tiba üle minimumi), hästi tuletas õlivahetust meelde...:wink:
See nähtus ilmnes paar päeva peale õlivahetust, kui 100 % max norm sees. Ju siis tuleb juhe üle vaadata äkki taob lihtsalt kuskil massiConfusedmash:.