Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Soovitage palun sildade reg. kohta.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!
Autoks on W211 2003, E270CDI.
Otsin kohta kus saaks peale sildade regullerimist kvaliteetse tulemuse. Koht võiks olla kas Tallinn või siis Rakvere / Paide kandis.
MB saab vist mõlemad sillad regullida?
Hind?
Probleem?
Probleem:
1. kui rooli lased lahti kisub vaikselt paremale..
muidu šarniirid, r.otsad pidid kõik korras olema (Imre juures kontrollitud).
veljed tasakaalustatud. Kisub paremale nii suve kaui ka nüüd talve rehvidega. Veljed suve/talve omad eraldi (kui mõelda, et velg on kõver).
2. see suvi sõi kõikidel 4 rehvil sise küljed ära. Kuid sõidsin ca 7000 km (puhkusel) - auto oli enam vähem pidevalt koormaga täis.

Või mida mõelda?
Tänud ette!
Sellele küsimusele peaks kohe Mercedes-Benz tehasest vastust otsima minema vist, sest siin on vähemalt 5 kasutajat, kellel 124 paremale kakub (kaasaarvatud mina). Sillaregull ei aidanud asjale kaasa (tehtud tartus, lampide ja kelladega). Enda autol kahtlustan tagumisi pukse, mis tagasilda veidi paigast nihutavad.
Mine käi Rakvere rehviexperdis ehk praeguses Vianoris ja küsi Taavit.olen ainult seal reg ja väga rahul.hind on 450eeku.
Prorehvi enda väitel on neil parim pink eestis. Olen käinud ja tulemusega rahul.
Kes Tartus või selle läheduses W124 sillad üle vaataks? Võiks olla hea hinna-kvaliteedi suhtega koht.
Tagasild sööb rehve seestpoolt.
tallinn päikese ja suvila ristmik
Mart 5036826
(17-11-2011, 01:19 PM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]tallinn päikese ja suvila ristmik
Mart 5036826

soovitan!