Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: mb s320 jamad bensiinianduriga!!!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!
autol põleb armatuuris pidevalt bensunäidik kui tankida siis seier ei liigu kusagile ikka põleb edasi!kas asi võib olla anduris?andur on arvatavasti paagis aga kuidas selle kätte saaks kust oleks kõige parem sellele läheneda???autoks siis Mercedes-Benz S 320 1992 ja mis selline vidin maksta võiks?
Tänud abi eest!!!SmileSmile
mul 350TD ja sellel paak taga pagasniku ja tagumise istme vahel. Kui pagassi tagumine sein ära võtta siis saabki paagile ligi ja andur kohe paagi peal . Küljest käis ka lihtsalt ära vist keerates. Kui ta sinu margil muidugi asub seal.
kui ma nüüd õieti aru sain siis sul oli paak tagumise istme seljatoe taga?
kui nii siis mul seal seda pole!ma arvan et ta on kusagil põhja all aga huvitav kuidas sellele ligi pääseb!kas ta võib olla istme all või kusagil seal see kork?
Riw Kirjutas:kui ma nüüd õieti aru sain siis sul oli paak tagumise istme seljatoe taga?
kui nii siis mul seal seda pole!ma arvan et ta on kusagil põhja all aga huvitav kuidas sellele ligi pääseb!kas ta võib olla istme all või kusagil seal see kork?

ei ole põhja all. pagassis tõmbad tagumise polstri eest ja paak paistab. mul on pakkuda s300/s350 diisli andur. ei tea kas bensukal paak-andur on midagi erinevat?
kui polstri eest võtad siis on näha, et pistik taga läheb andurile järgi ja andur välja keeratav.
selge eks ma siis homme vaatan üle kas on pagassis seal polstri allSmile
tänud abi eest igal juhulSmile