Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kuidas vahetada W210 salongiõhu filtrit
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas keegi oskab nõu anda, kas sellele peaks lähenema salongist või mootoriruumist? Ühelpool on salongiventikas ees ja teisel pool klapp.

Abi oleks teretulnud. Icon_sad
räägin siis mitte söefiltritest vaid tavalisest nö "papist" filtritest.
Sõltub sellest, kas sul on klimaautomatik või tavaline konditsioneer

Kui kliima, siis tuleb bardatšok välja võtta, aga kui konditsioneer, siis võta maha bardatšoki all oleva plastkate, seal asub salongifiltri korpuse kaas
tänud,

Mul on kliima. proovin laeka välja võtta ja vaadata, mis ma sealt tagant leian Smile
Aga kuidas söefiltrit vahetada?
Söefiltereid on ka 2 tükki, kõrvalistuja jalgade kohal. Mareki õppevideo ongi söefiltrite kohta, pildimaterjal tavaliste filtrite oma.
(18-03-2011, 10:19 PM)Laur Kirjutas: [ -> ]Söefiltereid on ka 2 tükki, kõrvalistuja jalgade kohal. Mareki õppevideo ongi söefiltrite kohta, pildimaterjal tavaliste filtrite oma.

Arusaadav.
palju lihtsam kindalaeka väljatirimisest on ikkagi kapoti alt läheneda.
täpsem kirjeldus: Quick way to change cabin Air filter w210
(22-03-2011, 04:09 PM)martr Kirjutas: [ -> ]palju lihtsam kindalaeka väljatirimisest on ikkagi kapoti alt läheneda.
täpsem kirjeldus: Quick way to change cabin Air filter w210

Mina seda kaant lahti ei saanud..peale 20min lõin käega. Kogemused näitavad ka seda, et külma plastikut ei tasu väga kangutada.. Laeka eemaldamise meetodil läks alla 5min.