Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W124 230E M102 ei lähe pöördesse normaalselt
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mure järgmine - kui gaasi vajutan, siis alguses turtsub ja no siis lõpuks läheb pöördesse kah. Vahetatud on küünlajuhtmed ja jagajakaas. Kui aega saan, siis vahetan küünlad kah ära, aga mis veel võiks olla? Süütebool ei suuda piisavalt tugevat särtsu teha? Veel pakkumisi...

Ja üldsegi - mis asi seal süüdet regullib? Kui jagajast keerata, nagu vanasti, siis ei muutu miskit - järelikult peab keegi teine tegema momenti parajaks seal...

See keeruline probleem jah, proovisin isegi sellel COd keerata, aga ei midagi, samuti tegin korda selle pöörete piiraja, mille juhe lihtsalt katki oli, samuti NADA
Ma pole küll niiväga Mercedes-Benz jagaja spets aga teiste autodega on kogemusi, et ainult jagaja keeramine tühikäigul töötava motoriga palju ei annagi. Jagajas sees võib veel olla tsentrifugaalregulaator ja lisaks vaakumvoolik jagaja külge mis ka süüdet pööretel muudab. A miks sa arvad, et viga süütes peab olema? Äkki kütus vs. õhk?

Bena pump annab survet ikka piisavalt, filter puhas?
:help:Aga kuidas ikkagi reguleerida süüdet ja kütus vs. õhk :help:
nn. "põlve otsas"
Segu väga lahja.
Heinar Kirjutas:Segu väga lahja.
Mul oli peale mootori vahetust sama asi ,aga vahetasin küünlad ja pritsungipea ära ja hakkas kohe kenasti tööle.
Milline ja kus asub pöörete piiraja. kuidas seda saab välja lülitada:confusedangry:
TarX Kirjutas:Milline ja kus asub pöörete piiraja. kuidas seda saab välja lülitada:confusedangry:
Ma arvan et pöörete piiraja on elektrooniline ehk siis aju kaudu programeeritav.