Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kas keegi seda Carlssoni on vaatamas käinud?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Välimus on päris kena teisel. Kunagi oli sellest juttu ka siin foorumis aga kas keegi viimasel ajal on kaemas käinud?
taaviw126 Kirjutas:Välimus on päris kena teisel.
Jah, aga sisemus tuleks ju väljavahetada. Smile
Nüüd isegi korralikud pildid tehtud, see mis ennem kuulutus oli seda autot küll vaatama ei kutsunud.
Kas mitte sellest masinast pole varem ka foorumis juttu olnud? Kohe uurin Icon_razz

Edit: mul oli õigus, LINK
ei tea kas see on juba viiese kastiga?
taaviw126 Kirjutas:ei tea kas see on juba viiese kastiga?
Pilte ei vaadand? 5'ne ikka.
Sisu värv on sobiv! Big Grin
Ei ole ja ega pilt rõvedast sisust ei kutsu ka. Pigem peletab eemale.
Milleks selline sisu S-klassile, milleks?
Jälgige uste puitpaneelide ja punase naha combot-selline nahk sobiks pigem Lamborghinile mu meelest või vähemalt sportlikumale mudelile.
nostromo Kirjutas:Jälgige uste puitpaneelide ja punase naha combot-selline nahk sobiks pigem Lamborghinile mu meelest või vähemalt sportlikumale mudelile.

Jah, kupee peal on selline sisu täitsa ilus ja jõuline(eriti valget/musta värvi kupee). Lihtsalt S-klass on oma olemuselt teistsugune ja sinna ei sobi sellised "lisad",olgugi et tööde kvaliteet võib hea olla.
kahtlaselt kirju on seest, hall, must ja punane+ puit, oleks siis ainult punane ja must nahk siis oleks veel enamvähem.