Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Klubi kokkutulekud, ideed.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Tervitus,

Nagu näen, siis oktoobrikuus ei ole miskit klubis toimumas - seda annaks muidugi alati parandada... Mingi grillimine või muu väline lõbustus ei tuleks sügiste ilmade tujukuse tõttu vist väga kõne alla, aga mingi huvitav nn. "kruiis" ju oleks ehk täiesti mõeldav? Oleneb kuidas meil muidugi klubi garaažiga lood on - ehk kellegil paremaid ideid?
Icon_idea

...aga ma enda poolt pakuks välja mingi südaöise reede õhtuse kruiisi, mis siis läbiks prestiižikaid kohti nagu Vanalinn, Kesklinn jne.Icon_rolleyes
RivoA Kirjutas:...aga ma enda poolt pakuks välja mingi südaöise reede õhtuse kruiisi, mis siis läbiks prestiižikaid kohti nagu Vanalinn, Kesklinn jne.Icon_rolleyes
Thumbsup
Oleks tulija kui auto vaid korda saaks selleks ajaks.
Oleks osaleja.
Igakuised kruiisid ja väike grill/külma puhul kusagil pubis sees pole paha.Saab igast asju arutada ja üksteist näha. Head kolleegid tikutaku foorumist ju aastaid kogunenud vähemalt kord kuus. Ja bemmivennad ju iga nädal korra kokku tulevad. Vinge.

Hea teema algatus.
Oleks tõesti aeg sygis ka klubis vastu võtta Nod
Noh kokkutulekuid võib ju teha, ka väljasõite niisama. Hetkel on kõikidel vaesed ajad ja midagi kulukat ei tahaks planeerida.

Aga eks nende kruiisidega ole ka jama, lihtsalt lõbu pärast liiklust takistada on suhteliselt mõttetu. Kruiis mõne suurema ürituse raames väljasõidul on ok, kuna on paratamatus.

Üks õhtu võime ju huvilistega lihtsalt ka kokku saada näiteks Seiklusjuttudes ja ajame niisama juttu, usun, et Rihoga saame ka kaubale ja saab ale ka.
Samas kas see peabki nüüd teab mis suur ring olema, pubides/restodes läheb ka ikka seda krõbisevat... Usun, et paljud pole veel garaaži näinud(kaasaarvatud mina) ehk lõpetaks sõidu seal.. Lepiks midagi põnevat kokku ja siis osatakse arvestada...
Noh aga plaanime näiteks järgmise reedee õhtu. Saame kokku räägime juttu, vaatame garaazi ja ka uued liitujad üle. Et siis 09.10 võiks planeerida õhtu klubi tarvis.
Aga kas selleks ajaks on siis Klubi garaaz saanud ka sileda põranda?Icon_lol
Ja on seal ka nyyd juba märgatavaid edusamme toimunud?
Võibolla teha siis nv mingi päev koos kõikide olemasolevate komponentidega väike töö kambakesi..? Või ei ole see veel võimalik?
Järgmine reede meil pubis miskit hullu möllu pole toimumas, niiet siin saaks üht-teist korraldada küll!!
Parklaosa sai meil natuke laiendatud ka, ära peaks mahtuma lahedasti ja peale 7 on parkimine täiesti tasuta.
Soodustus 10% on nii ehk nii klubiliikmetele olemas.
richard Kirjutas:Järgmine reede meil pubis miskit hullu möllu pole toimumas, niiet siin saaks üht-teist korraldada küll!!
Parklaosa sai meil natuke laiendatud ka, ära peaks mahtuma lahedasti ja peale 7 on parkimine täiesti tasuta.
Soodustus 10% on nii ehk nii klubiliikmetele olemas.

Aga teeks kella 19.30 siis seal ja ajame juttu. Kuidas sobib?
Mina olemas!! (teen tööd)Eusa_dance[/u]
Indrek Kirjutas:Aga teeks kella 19.30 siis seal ja ajame juttu. Kuidas sobib?

Sellest kellaajast järeldan, et tulemas pubiõhtu ning Klubi garaaži vaatama ei jõuaks minna, vist?
essu77 Kirjutas:
Indrek Kirjutas:Aga teeks kella 19.30 siis seal ja ajame juttu. Kuidas sobib?

Sellest kellaajast järeldan, et tulemas pubiõhtu ning Klubi garaaži vaatama ei jõuaks minna, vist?

Võib ju enne söömaaega teha väikese tiiru linnas, külastada klubi garaazi ja siis pärast seda mõnusat õhtusööki nautima. Mõõdukas hea mõdu kõrvale ei tee ka paha.
Laua võiks ikkagi broneerida vastavas teemas ennast osalema registreerinud inimeste arvule. Et ikka kohti jätkuks. Nädala lõpp ju.

Pisikese kruiisi võib alustada peale tipptundi, ~19.00 ja pärast seda ~20.00-21.00 võiks alustada õhtusöögiga.Kellaaeg pole ju ka probleem.Seda saab nihutada vastavalt kokkuleppele.

Tavalist ühiste huvidega inimeste kokkusaamist ei pea kuskil regama ja paarkümmend mersut linnas kaost ei tekita. Polegi probleemi.

Tegelik küsimus on hoopis osalejates. Palju on reaalseid huvilisi tulema.
Tavaliselt jääb kogu fan inimeste tahtmatuse taha.

Linna peal 10-20 mersut järjest sõitmas pole ju kellelegi probleem?
Tavaliikluses on kõik vist seda igapäevaselt kogenud. Mitte ilmselt küll ainult mersudega.

Tahtmises on asi, tahtmises.
Ideid on küll ja küll, küsimus pigem selles, kas see kellelegi korda läheb.
Kokkutulekul saab autosid ju hinnata. Kategooriaid on ju palju erinevaid.
1.kõige puhtam auto
2..... mustem ....
3. .... vanem ....
4...... uuem .....
5..... võimsam...
6......ilusam...
7......ilusam burnout
8.......vanem/noorem mb omanik
JNE...........JNE..........
Võib teha garaazi seina peale tabeli moodi asjanduse, kuhu peale igat kokkutulekut saab sissekandeid teha.

Saab ju autod parklasse kõrvuti parkida ja pildistada, uudistada. Nagu normaalsel kokkutulekul ikka.

Need mõtted on kõik mb fänni omad. Palju neid foorumlaste seas on ???
You Tank... mõte on hea aga paraku nõuab see kindlasti mingit resurssi ja seda ellu viia nyyd ma arvan tuleb veidi raskusi.... kuid sinu see tabel on kyll hea mõte aga samas siis kui pikaks ajaks sa seda tiitlit mõtled listis hoidaEusa_whistle
Ma ise olen Tankiga igati nõus(see oleks perfekne plaan), aga mis seal ikka - enamus loeb. Smile
Samas kui arvestada nüüd pubitamise hindu ja päris niisama seal istuda ka tobe - et midagi peab ikka ees alati näksida või kurgust alla kulistada olema, siis ka see just kõige säästlikum ei tule. Ehk kombineeriks neid mõtteid. Sõidaks väikse 45min(ajaliselt pakkuge siis ise) tiiru ja siis pubitama... Garaaži tahaks ka näha.
Mis puutub garaazi, siis sinna tahaks lubada esialgu vaid MB klubi liikmed, kuna garaaz siiski saab olema klubi oma ja hiljem ka sisse tehnikat, millel oma hind on.

Nagu mainisin, n iisama kruiisimine linnapeal on tegelikkuses mõttetu aja ja närvikulu, samuti rahakoti kulu. Mul võtab linnas jokutades asi umbes 15-20 l sajale ja kui tunnike kruiisida, siis läheb 5-10 liitrit kütet ära - ja mille nimel? Et segada liiklust?

Kruiisi ajal suhelda ka ei saa, seda kõike saab teha ju kuskil istudes. Loomulikult saab teha nii, et koguneme liikmetega garaazi juures ja sealt koos sõidame kuskile, kus maha istume ja juttu ajame.
No selge. Aga teekski siis ehk nii? Et saaks garaaži juures kokku, seejärel suunduks kuskile istuma...
Lehti: 1 2