Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Küsimused Mercedes-Benz kohta...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist jälle Big Grin

Rumal naq ma Mercedes-Benz koha pealt ikka veel olen, aga tahaks siis uurida mõnda asja veel. autoks 1987 w124 3,0d 80kw sedaan.

-Mis hydraulika värk see seal kapoti all on vasakul ees(auto ees seistes vaadatuna) selline plänn, kust jooksevad kaks peenemat(naq piduritorud) ja yks veidi jämedam toru kõrvalistuja poole taha. Mul kaks toru katki nendest, ja kas see on ulmeliselt vajalik kohe ära parandada või kannatab selle torude remondiga oodata? Sest põhieesmärk pidurid sumpa ja tuled ning mootor korda saada ilusti ülevaatuseks Big Grin
-Kas mersule saab eraldi ka sumpa kahe tagumise poti vahelist toru soetada, korraliku vahejakuga või saab neid aind koos sumbuti pütiga tellida???
-Ja mis see ASD on Big Grin


Pealegi sooviks veel teada, et selle Mercedes-Benz endine omanik rääkis, et ta tahab ka omale nyyd alumiinium kerega kupeed, aq ma ei mäleta margitähist enam, kas keegi viitsiks kirjutada siia kõigi alumiiniumkerega mudelite nimetused ja mootorivaliku umbes, mis jääksid 1970-1990 aasta vahele, iseasi kas neid on yldse alumiin kerega, ma pole kindel ise, tema rääkis et on :S Ja mis hindadega võiks saada, kui kallid jupid on, kere tegemine on raudselt kallis aq kui kallid on muud osad, kui selliseid pille on yldse olemaski Big Grin

Ette tänades!