Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w203 kooles - võimalikud vead?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
2000a c200 kompressori alt käis eile jube litakas läbi.
Mõtlesin, et rehv tegi paugu vms, aga ei... uuesti startides käigud sisse ei läinud.

P käik ei fikseeri, N peal kostub ühtlase intervalliga kobinat auto alt. D,R kui proovida siis tahaks nagu vedada ja miski käib ringi, gaasi vajutades muutub ringlemine kiiremaks, aga liikvele ei lähe. Peale D,R lülitamist P peale käib selline kerge puurimishääl, mis 2-3sekundiga vaibub ja jääb vait lõpuks.

Õli kuskilt välja ei aja.

Mis võib olla selle tõenäoline põhjus? Käigukast? Kardaan? Differ.. ?

Ja mis peamine - mida edasi teha, pukseerida vist väga ei tohiks? Eile sai teda nööri otsas ca 6-7km jagu veetud.

Üritan ta nüüd Suur-Sõjamäele viia, aga et enne uudishimu rahuldada, siis mis te pakuks selliste sümptomite põhjal?
Kui asi on nii, et P ei lähe sisse siis ju seal kastis midagi ikka lendas. Seda ei usu, et kardaan või differ niimoodi hambad maha tõmbas, et kohe täiega tühi vedu taga.
Ma ise pakuks tegelikult poolassi üldse, P läheb sisse aga ta ei fikseeri ära rattaid (nii vähemalt tundub).
Asoo - selles mõttes ei fikseeri. Ma mõtlesin, et käigukang ei lähe ette lihtsalt.
R129 Kirjutas:Asoo - selles mõttes ei fikseeri. Ma mõtlesin, et käigukang ei lähe ette lihtsalt.

Jah, selles suhtes et käigukang ja asjad toimivad - füüsiliselt. Aga lihtsalt jääb tunne, et miski käiab tühja - kinnitusest lahti, R,D lihtsalt ruigavad aga ei midagi. N peal klopib yhtlaselt. P peale lõpuks panna siis puurib 1-2-3 sek ja vaibub ja saaga läbi.
Siis võib tegu olla hoopis selle kardaani ja kastivahelise kummimuhviga või kardaani ja difrivahelise kumimuhviga.
Indrek Kirjutas:Siis võib tegu olla hoopis selle kardaani ja kastivahelise kummimuhviga või kardaani ja difrivahelise kumimuhviga.
On need mingid kopsakamad jupid, mõeldes raha peale.. ?
ei ole mõnisada umbes
reduktor puru, muu selgitamisel... Smile
Tõstataks korra teemat - vaja differ siiski uus leida. On teil kellegil ideid?
mul pakkuda nii differ kui poolteljed
siku77 Kirjutas:mul pakkuda nii differ kui poolteljed

saatsin ps!
voodoo Kirjutas:Peale D,R lülitamist P peale käib selline kerge puurimishääl, mis 2-3sekundiga vaibub ja jääb vait lõpuks.

Loodetavasti see puurimishääl väga kasti ei piinanud - parkingu hammasratas ja fiksaator.