Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Anomaalia tuledega
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Probleem naljakas. Kui mootor ei tööta ja keeran tuled peale, ei mingit veateadet(armatuuril pirnide indikaator ei hakka põlema). Kui panen mootori tööle, hakkab hetkepärast (1-2sek) põlema.
Kõik gabariidid ja muud tuled korras väljaarvatud üks udukas. Selgi pirn terve, kuid tööle ei hakka. Kuid indikaator põleb ka siis, kui udukad pole sisse lülitatud. Kas on kusagil veel mingi selline tuli, mis peaks hakkama põlema, kui mootor käib?
Kontrolli, kas kõik pirnid õige võimsusega. Ise läksin alt sellega, et tagumistel seisutuledel oli 10W asemel 5W.
Keko Kirjutas:Probleem naljakas. Kui mootor ei tööta ja keeran tuled peale, ei mingit veateadet(armatuuril pirnide indikaator ei hakka põlema). Kui panen mootori tööle, hakkab hetkepärast (1-2sek) põlema.
Kõik gabariidid ja muud tuled korras väljaarvatud üks udukas. Selgi pirn terve, kuid tööle ei hakka. Kuid indikaator põleb ka siis, kui udukad pole sisse lülitatud. Kas on kusagil veel mingi selline tuli, mis peaks hakkama põlema, kui mootor käib?
Ma pakun, et sul on tagant pirn läbi, kui see on läbi siis ta automaatselt paneb mingi teise seal lähedal asetseva pirni põlema ja teavitab sind sellest. silmaga ei olegi näha midagi - kõik põleb ja ok, aga lihtsalt läbiläinud pirni funktsiooni täidab mingisugune asenduspirnike. Mul on praegu näiteks selline teema.
voodoo, äkki avaldad auto margi, millel asenduspirnikesed olemas tule sees? Ma arvan, et kui mingid teised pirnid põlema lähevad on tegemist lihtsalt halva miinus kontaktiga.
hellrix Kirjutas:voodoo, äkki avaldad auto margi, millel asenduspirnikesed olemas tule sees? Ma arvan, et kui mingid teised pirnid põlema lähevad on tegemist lihtsalt halva miinus kontaktiga.

no minul toimib 2000a w203 c-klass sääraselt. ma ei ole eriline mihkel ses osas, aga kodanik-foorimikasutaja "wdb240" oskab sulle kindlasti adekvaatset infot anda. ma temalt küsisin üle, kas selline asi nagu mul praegu on (pirn läbi, paneb mingi asenduspirni põlema), on üldse loogiline - pidavat olema.
Anomaali leitud!

Voodoo pakkumine pidas paika. Taga lisaks gabariitidele veel pargid. Need olidki läbi, mõlemad.