Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: armatuuris põlev ASR?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!
sõidan 1992a w140-ga (s320)
küsimus siis selline kas keegi teab mida tähendab armatuuris põlev ASR?
Riw Kirjutas:Tere!
sõidan 1992a w140-ga (s320)
küsimus siis selline kas keegi teab mida tähendab armatuuris põlev ASR?
Veojõukontroll ei tööta.
marek Kirjutas:
Riw Kirjutas:Tere!
sõidan 1992a w140-ga (s320)
küsimus siis selline kas keegi teab mida tähendab armatuuris põlev ASR?
Veojõukontroll ei tööta.

Tänud!
Ma täna enda S320 '92 kiusasin korraliku asfaltkattega tänaval (jagaja kaas, küünlad jms. vahetamine - proovimine) ja äkitselt hakkas ka ASR põlema - ja siis gaasipedaal justkui ei mõjunud enam, käike ei tahtnud vahetada ja üldse jube halb oli sõita. Veojõukontroll teeb nii? Kahtlane... Keerasin hetke pärast mootori välja, aga kui uuesti käima panin, siis oli kõik korras. Smile Varem pole sellist asja juhutunud ka.
Sama asi juhtus ka minu autoga paar päeva tagasi. Äkki keegi kommenteeriks. Ette tänades. Auto on siis S600 1994.a.
Sellistel W140 pillidel on juba CAN süsteem peal ja siin foorumis otse abi andes peaks jumalikud väed olema, et midagi korda teha.
Kui ASR põlema läheb, siis pannakse mootor avariirežiimile ja see, et ta siis edasi ei liigu on täiesti OK. Põhjusi on mitmeid - valed rehvid, vigane andur, tühikäigu lüliti, gaasipedaal, jne jne.
600pill - soovitan VÄGA pädev diagnostik üles otsida, sest neid mehi kes seda pilli tõsiselt uurida oskavad, ei saa ka ühe käe sõrmedega üles lugeda ja usu, ma oskan lugeda ja tean keda lugeda.