Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W 123 ja 5k kast.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas on originaalis ka mõnel neist 5k kast?
Või ehk on keegi 5-se kasti peale aretanud?
Tahaks tiba ökonoomsemaks saada.Auto on 300D ja arvatavalt ka oma tagadifriga.300TD difrit alla panna ei tahaks,soov paigalt liikuda ilma sidurit liigselt libistamata.
Tea suureks see kokkuhoid diisliga läheksIcon_question Bensukate vahe on kuskil 0,5L-100KM.
''300TD difrit alla panna ei tahaks,soov paigalt liikuda ilma sidurit liigselt libistamata. ''

Ei hakka see differ kuidagi siduri peale, iseasi kustkohast sa ta leiad. Mul autol juba aastaid all ja teeb natuke ökonoomsemaks küll, keskmine kütusekulu 7,5 L 100km. kusjuures mingit ökosõitu ei harrasta.
V126 Kirjutas:''300TD difrit alla panna ei tahaks,soov paigalt liikuda ilma sidurit liigselt libistamata. ''

Ei hakka see differ kuidagi siduri peale, iseasi kustkohast sa ta leiad. Mul autol juba aastaid all ja teeb natuke ökonoomsemaks küll, keskmine kütusekulu 7,5 L 100km. kusjuures mingit ökosõitu ei harrasta.
Ma vean üsna sageli ka treilerit.
Aga ilma treilerita sõites paneks küll 5-da sisse.
Kuna mul 300d mersusid on ka paar tükki varuosadeks siis väiksemate mootoriga autode omanikkele oleks mul pakkuda kiiremaid diffreid.
Aga küsimus 5k.kasti kohta on endiselt õhus.
0,5l 100km peale säästu on ka raha.Kuna ostan kütet oma autole 10kr/l,siis tuleks sääst 50kr/1000km kohta,mis polegi niivähe.
''Kuna mul 300d mersusid on ka paar tükki varuosadeks siis väiksemate mootoriga autode omanikkele oleks mul pakkuda kiiremaid diffreid.''


Kui sul tõesti on 3,07 ülekandearvuga differ olemas siis oleks huvitatud küll.
V126 Kirjutas:''Kuna mul 300d mersusid on ka paar tükki varuosadeks siis väiksemate mootoriga autode omanikkele oleks mul pakkuda kiiremaid diffreid.''


Kui sul tõesti on 3,07 ülekandearvuga differ olemas siis oleks huvitatud küll.
Mul on 2tk 300D mitte 300TD mersut varuosadeks,seega vast nii kiireid diffreid neil all pole.