Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: DIGITV autosse 3990.-
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Reklaam on hea, isegi Alpine kallis Digibox ei suuda sõidu ajal linnast eriti kaugele sõites pilti näidata. Tartu poole sõites on pilt veel üsna kaugele olemas, Narva poole minnes suht vara sureb maha. Seal mängib rolli, kuda pidi sa mastist eemaldud.

Ja kui veel keegi sulle mobla peale helistab, siis asi on kohe ämbris.
Ma just mõtlengi, et teadjamad võiks vähe kaasa rääkida... mulle ta ka natuke utoopiline tundub, kuna kui ma asjasse siin mõni aeg süvenesin, siis oli selle asja kogumaksumus ca 10-12k kindlasti, või ma eksin? (alpine boxi puhul)
voodoo Kirjutas:Ma just mõtlengi, et teadjamad võiks vähe kaasa rääkida... mulle ta ka natuke utoopiline tundub, kuna kui ma asjasse siin mõni aeg süvenesin, siis oli selle asja kogumaksumus ca 10-12k kindlasti, või ma eksin? (alpine boxi puhul)


Jah Alpine oma oli 10 k ja see veel ühe düüneriga, aga nüüd on neil olemas kahe ja kui ei eksi, siis ka neljaga. Seistes mängivad kõik mastile kuni 30 km kaugusele suht ok, aga autoantenniga isegi nii kaugele juba suurem probleem.

Aga noh selle raha eest võib ju katsetada
klge, kas kodus pole mugavam telekat vaadata?
Siin veel üks. Ei tea kas sellel antenne kaasas polegi?

http://www.steelway.ee/index.php?CID=59#309
Nüüd aus olla, siis on sellel asjal mõtete ainult siis kui masinas comand sees ja asja saab juhtida Comandi pealt. Niisama mingit pulti kaasas vedada ja seda pidevalt kindalaekast välja tirida on suht nõme ja vastik. Kui aga Comandi pealt kontrollida tahad, siis peaks arvestama minimaalselt lisa 5000- plus siis peaks comand ka sõiduajal pilti lubama. Kehvemal juhul veel mõni tuhat. Omal ka plaanis see asi ära katsetada. Aga muidu on täitsa tore, et Hiina poisid meie regiooni peale ka mõtelnud on Icon_razzThumbsup
Blue Chip Kirjutas:klge, kas kodus pole mugavam telekat vaadata?

ilmselgelt huvitab mind idee ise... mul on muusikat ka kodus mugavam kuulata ja üldse on kodus mugavam olla, kui autos.
Blue Chip Kirjutas:klge, kas kodus pole mugavam telekat vaadata?


Kindlasti on, aga kui autol olemas on, siis ka hea tegelt. Teinekord naist kuskil autos oodata vaja on, siis vähemalt saab Kirgede tormi vms vaadataBadgrinBadgrin

Parem ikka, kui kaubanduskeskuses sabas jõlkudaUnibrowUnibrow
wdb240 Kirjutas:Siin veel üks. Ei tea kas sellel antenne kaasas polegi?

http://www.steelway.ee/index.php?CID=59#309
Nüüd aus olla, siis on sellel asjal mõtete ainult siis kui masinas  comand sees ja asja saab juhtida Comandi pealt. Niisama  mingit pulti kaasas vedada ja seda pidevalt kindalaekast välja tirida on suht nõme ja vastik. Kui aga  Comandi pealt kontrollida  tahad, siis peaks arvestama minimaalselt lisa 5000- plus siis peaks comand ka sõiduajal pilti lubama. Kehvemal juhul veel mõni tuhat. Omal ka plaanis see asi ära katsetada. Aga muidu on täitsa  tore, et Hiina poisid meie regiooni peale ka mõtelnud on Icon_razzThumbsup

Paraku on selle sama toote tootjariik China ja paraku nagu elu on näidanud siis nad just seal selle konkreetse DIGItv ga arenenud pole ja vägagi plaju asju on veel beebipapudes..... Kas on mõtet riskida siis 3500.- + veel muud vidinad.....
Kuigi Las tuleb see DIGITV peale... küll varsti areneb ikka asi niikaugele kui see kohal on et kõik myydavad lisaseadmed ka töötavad.... praegu oleks vara veel midagi katsetada ju Eusa_whistle
Nja kui ei viitsi parklas niisama passida siis osta Väike 1DIN DVD mängija, kõrveta plaat ja naudi filmi.....Unibrow
Hmm, mul sõbral tavaline ZUUMbox autos ja toimetab ilusti. Linnast mingi 30 km raadiuses on pildi kvaliteet väga hea.
Martin Kirjutas:Hmm, mul sõbral tavaline ZUUMbox autos ja toimetab ilusti. Linnast mingi 30 km raadiuses on pildi kvaliteet väga hea.

Kas see ZoomBox sõiduajal ka näitab. minuteada näitavad need ainult seistes.Kõikidel liikuvatele TV-tuuneritele on vaja kvaliteedi parandamiseks Diversity anteni süsteemi. Ehk siis vähemalt kaks antenni sisendit,millest siis tuuner valib parema välja. MB originaal omab 4 antenni. Lisaks minuteada erinevad digi ja analoog antennid teineteisest.
wdb240 Kirjutas:
Martin Kirjutas:Hmm, mul sõbral tavaline ZUUMbox autos ja toimetab ilusti. Linnast mingi 30 km raadiuses on pildi kvaliteet väga hea.

Kas see ZoomBox sõiduajal ka näitab. minuteada näitavad need ainult seistes.Kõikidel liikuvatele TV-tuuneritele  on  vaja kvaliteedi parandamiseks Diversity anteni süsteemi. Ehk siis vähemalt kaks antenni sisendit,millest siis  tuuner valib parema välja. MB originaal omab 4 antenni. Lisaks minuteada erinevad digi ja analoog antennid teineteisest.

Noh teoreetiliselt piisab ka ühest sisendist, eriti eestis, kus maste niikuinii üsna harva esineb. Uuematel Alpine omadel on ka 4 vastuvõtjat.

Iseenesest antenn peaks sobima ka tavaline, kuna kõik maakohad, kes analoog TV d vaatavad, saavad hakkama vaid digiboxi lisamisega, antenn jääb samaks.

Iseasi muidugi see, et autoantennid on oluliselt väiksemad.
wdb240 Kirjutas:
Martin Kirjutas:Hmm, mul sõbral tavaline ZUUMbox autos ja toimetab ilusti. Linnast mingi 30 km raadiuses on pildi kvaliteet väga hea.

Kas see ZoomBox sõiduajal ka näitab. minuteada näitavad need ainult seistes.Kõikidel liikuvatele TV-tuuneritele  on  vaja kvaliteedi parandamiseks Diversity anteni süsteemi. Ehk siis vähemalt kaks antenni sisendit,millest siis  tuuner valib parema välja. MB originaal omab 4 antenni. Lisaks minuteada erinevad digi ja analoog antennid teineteisest.
Ilusti näitab sõidu ajal, kuigi ma olen ainult linnas sõites pilti vaadanud. Pole ise linnast välja sõites kaasas olnud. Muidu selline mänguasi ole, aga ummikute ajal sõita on päris lahe Icon_smile

Täpsemalt pole uurinud tehniliste lahenduste kohta.
Maanteel näitab küll, aga teatud piirkondades ja valdaval osas ei näe. Liikumie ajal ei tohiks mastist üle 20 km eemal olla, peale seda hakkab pilt juba hakkima
Khmmm mehed....... kas mitte selline aparaat ei tohiks pilti näidata kui drive sees on?..... Sest elu on näidanud et kui peale avariid selline asi avastatakse siis pm kindlustus saadab pikalt jne...... endal oli ka sama teema et sõdu ajal pilt jne ja videod kuid peale seda kus oleks yhest riisiraketist hernepuru teinud, ma loobusin häirivast asjast sõidu ajal.... nyyd juba rahulikum ka.... kui vaja siis seistes piilun aga sõidu ajal las olla vaid muusika paitamas vaikselt kõrvu.....
Indrek Kirjutas:Iseenesest antenn peaks sobima ka tavaline, kuna kõik maakohad, kes analoog TV d vaatavad, saavad hakkama vaid digiboxi lisamisega, antenn jääb samaks.
mitte alati, poola kalarestiga ei näe midagi. sinu pulgaga testitud ka. Smile
Leidsin vana teema ülesse, aga teema püstitus endiselt sama- digi-tv autosse. Plaan seda panna clk500, 2003 a. On vist comand 2.0?
Olen sirvinud erinevaid ebay lehti ja uued tunerid suht odavad, jäävad 160€ kanti. Nt selline: http://www.ebay.de/itm/KFZ-Auto-DVB-T-TV...4142wt_922
Reklaami järgi tundub suht hea, aga sellega on alati nagu on.
Pigem on mul küsimus, kas see või muu sarnane toode hakkab tööle minu autos ning kuidas seda ühendada? Kas saab ka asja comandilt juhtima panna?

Tänan Professoreid juba ette!
Ville, sellele peaks kindlalt oskama vastata siinne elektroonikaguru wdb240Thumbsup