Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kas nii võib!Kiire
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nimelt on MB w124 ja sai suveks alla ostetud uued rattad.Velg ise on norm aga kumm liiga lai.Ees käib sutsu amorite vastu.Mitte palju aga siiski.Sirgel teel küll korraks kisub vasakule ja paremale.Tuntav,kuid mitte hull.Ei taha oodata ka kuni kumm sisse kulub. Ise olen mõelnud panna velje ja rummu vahele mingi seib(1-1.5mm) Kas niivõib teha?!
äki vahetaks rehvid ära... mis mõõdud sul üle jäid?
Nende rehvidega tahaks ikka selle suve ära sõita.
Viimane raha läks 17 tolliste velgede peale Sad
Nende rehvidega tahaks ikka selle suve ära sõita.
Viimane raha läks 17 tolliste velgede peale Sad
no mul on ka paras posu rehve üle...
korralikud vaheseibud üle tonni
Ei kui tavalised seibid ehituspoest osta.
Hmmm muidu ma oleks küll huvitatud ühe jooksust korralikest suverehvidest.
Tee oma pakkumine,
Lõika vanast pidurikettast seib vahele.

Ei juhtu midagi.

Võin leida sulla materjali . . . odavam kindlasti kui uued rehvid osta.

Helista 50 63 179
Ikka piduri trumlist.
kõik ogarad peast...
ok pidurikettast veel saab kui vääga hää mees metallitööd teeb aga...
Ütleme nii.et mul puuduvad rauatööriistad ja koht. Ootan ettepanekuid probleemi lahendamisesk Smile
Andres Kirjutas:kõik ogarad peast...
ok pidurikettast veel saab kui vääga hää mees metallitööd teeb aga...
Piisab kui oled korra töötavat treialit näinud, edasi saad juba ise ka pidurikettalt üleliigse osa treipingis eemaldatud.
Wots Kirjutas:Ütleme nii.et mul puuduvad rauatööriistad ja koht. Ootan ettepanekuid probleemi lahendamisesk Smile

helista . . saad valmis asjad
Jaa Smile ma siiamaani ootan millal sa mulle midagi kindlalt ütled.
Olen sulle jumal teab palju kordi helistanud +sms.2 korral oled vastuvõtnud ja ma pole ssugi targemaks saanud.

See selleks. Kaugel nn seibidega oled?
ma ka siiamaani ootan kõnet plokikaante kohtaTongue...saan aru et inimestel on tegemistBig Grin...ja sellised asjad kipuvad meelest minema ning prioriteedilt viimaseks langema