Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 automaat käigukast jamab.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mure siis siuke et w124 260e automaat käigukast jamab külmast peast.
Mandrile minnes hakkas ka vahepeal lekkima.Ei võta õigel ajal käike sisse eriti külmast peast...võid niisama tiksuda 20 ükskõik kui palju pöördeid annad.
Otsingut kasutasid?

Õli on piisavalt?
Missugune see õli on? Kärsanud?
Tagurpidikäik on?
Alusta uuest õlis ning reguleeringute paika panekust. Otsingus materjali piisavalt.
kõik käigud on olemas...õli on vahetatud.
õli oli ka enne puhas.ja õlinormid on ka ok...
vblla on hammasrattad??
Aga käigukasti õlifilter????? Kas see on uus pandud. Ma ei soovita 4-käigulistel vanematele kastidele B varuosa filtrit. Omal mul olid sellega suured probleemid ja lõppes kasti riknemisega. See on niiöelda isepuhastuv filter ja maksab päris kenasti.
ei teagi.
eelmine aasta tehti täis õlide ja filtrite ring.siin aga räägiti et õlisort pidi ka ülimäärav olema.
a la 200 liiter mitte alla selle.
kuidas teil on nendega...kas on ka eelnevaid kogemusi?
ja kas kegi oskab öelda palju a la uus sisu käigukastil võib minna??
Oot oot. Kõigepealt uuri mis õli sinna sisse läks (mis kvaliteediklass). Vaevalt 10; 12 või isegi 14 klass. Minu kogemus on näidanud, et seda kuradima hüdroaju ei puhasta paljalt õlivahetusega. Kas asi lahti võtta (nagu Secman tegi) või siis proovida puhastusainet. Viimane kindlasti peseb seda löga välja - paraku on asjal ka hind.

Kindlasti ei aita siduriketaste vahetus, sest sul ju kast ei libise. Võibolla on mõni tihend omadega läbi (kuid ka väga ei usu). Pigem ikka vana tuntud probleem ummistunud ja võibolla kinni kiilunud hüdroajus.
Neti teel seda diagnoosi ei pane - vaja oleks ise proovida kuidas ta toimetab.