Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Subwooferi ühildavus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas võimu või subwooferit saab ühendada MB orginaal makiga??
Diamondback Kirjutas:Kas võimu või subwooferit saab ühendada MB orginaal makiga??
mix ei peaks?
kas keegi annaks mulle ülevaate, kuidas see ühendamine käib, kuna orginaalmakil ei ole ju "line in" ja "line out" auke taga nagu tavamakkidel.
Vabandan, kui see on imelik küsimus, kuid ma sellel alal väga võhik ja ei saa aru kuidas see käib....
võtad signaali tagumistelt kõlaritelt ja kasutad võimu kõlarite sisendit või kasutad vastavat "adapterit" mis teeb kõlarite signaalist "line out" signaali.

[Pilt: speaker-to-rca.jpg]
Mul on vedelemas üle üks adapter, mis teeb kõlarite väljundist-sisendist line-out.
Aga ma ei tea kas selle eest midagi küsida ka kannatab, või piirdud ainult järgitulemise vaevaga Badgrin
marek Kirjutas:võtad signaali tagumistelt kõlaritelt ja kasutad võimu kõlarite sisendit või kasutad vastavat "adapterit" mis teeb kõlarite signaalist "line out" signaali.

[Pilt: speaker-to-rca.jpg]

Mul läks komandile sama adapter külge, kauplusest Noor Tehnik, 09.07.2009 oli nind 190.-eeku Nod