Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: kiri Engine oil?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kiri ees engine oil?kas see tähendab et õli otsas?kiri on valgega
parandus läks ennem sassi õieti lause on Engine oil level.
mul oli homme hommikuks remonti aeg kinni pandud max 2km minna kas ennem tuleb nüüd õli lisada?kuigi kummaline B hooldus oli 4 kuud tagasi vahetatti kõik õlid,jörg hooldus näitab 12 800 km pärast,auto seisi 1 kuu kuna eile käima ei saanud siis täna sain ja siis oli kiri ees,auto on MB S320 diisel automaat
Vabandust, kas laura ja teesalu uurivad ühe ja sama auto kohta? IP aadressi järgi küll.
Sellises juhul............miks tekitada mitu teemat ja segadust foorumis?!? Icon_rolleyes Või ootate erinevaid vastused ja siis valite kuldse kesktee mille järgi remontida autot?
Mootori õlitase madal. Kuni kirjad on valged, ei ole veel kuri karjas, võib sõita 2 km servisesse küll õli lisamata ja arvan, et isegi 200 km ei tee seda hoiatuskirja veel punaseks.

Minu V6 tahab ka õlivahetusest järgmise vahetuseni 1-2 L lisa, pidigi normaalne olema.
vabandust karl olen tüesti üks ja sama isik
laura668 Kirjutas:vabandust karl olen tüesti üks ja sama isik

vaat, juba kolmas login
ma nimelt ei teadnud kumba foorumeid siin rohkem kasutatakse ja kuna esindus röövib ka metsikut pappi siis olen hakanud siit uurima,naiste rahva viga.vabandan
paljudel on 2 kasutajat, aga 3 on juba tase... Thumbsup
Sto bõ nikto ne dogodalsa.Eusa_doh
jansa48 Kirjutas:Sto bõ nikto ne dogodalsa.Eusa_doh

ThumbsupThumbsupThumbsup