Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: K: W211 srs
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere
Autoks w211 e240 2003 a.
Väike probleem tekkinud, kõrvalistuja istme all oleva "lapse" anduriga.
Kuna Srs kord kustub, kord läheb jälle ise põlema. Silber pakkub andurit vahetada 3000,- Thumbsdown
Siit ka küsimus, kuna targemad inimesed ütlesid, et on võimalik vahele panna a la mingi "pettekas", Kus seda teha saab? Icon_redface
andur lahti ja autoajust ära nullida nagu seda poleks.
Juhtusin kõrvalt vaatama kui sama asja tehti ühel W210´el.
Pmst jah - andurilt juhe tagant ära ja ajust nullida, ning asi toimib
Kahjuks ei lahenda niimoodi seda probleemi. Või ajavad kohalikud elektrikud jama ? Icon_sad Kas keegi oskab öelda selle anduri tootekoodi ?
kui sa tahad seda srs istme matti vahetada siis sa pead olema ikka tõsine sadulsepp. Ma enda w202 puutusin selle probleemiga kokku ja arstisin juhtmed ära. Et sa saaksid seal midagi teha pead kiskuma istme autost, istmelt pealis katte (naha või riide) siis istme põhjast oleva poroloni kuhu külge see liimitud. Vigaseks lähevad seal kilst lindid põhjuseks lösutamine istmel või siis põlvili istmel ronimisest.  Soovitan soojalt lase ära programeerida. Kui see välja programeeritud siis sa ei saa kõrvalistmel last tooliga vedada ja kui matsu paned avanevad mõlemad padjad kuigi kõrvalistuja koht oli tühi.
Hr cosmos - selliste probleemidega võta ühendust kasutajaga wdb240. Ta neid ennegi ära kustutanud.
Kui sa just MB originaal istmega lapsi ei taha sõidutada pole sellest andurist miskit kasu.
Jäin nautke hiljaks..... kuna kasutaja wdb240 võttis ise minuga ühendust Icon_smile Thumbsup ja  varsti sõidan talla külla, eks näis mis ta ära suudab kustuda. Kõigile suured tänud abi eest.
Probleem lahendatud. Suured tänud kasutajale WDB240.
mul sama mure w210-ga ... kelle poole peaks pöörduma??
arvi02 Kirjutas:mul sama mure w210-ga ... kelle poole peaks pöörduma??

Mul põles ka, kuid käisin paranduses ja võeti viga maha diagnostikaseadmega. Nii et otsi üks parandus kellel on diagnostikaseade, äkki aitab. Mina käisin "Krooniauto" 's
tänud...