Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w210 esiratta külgkalle
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere oleks küsimus kas 210 saab esiratta külgkallet regullida
kõikjal, mina ise tean 3 kohta, aga kus ise asud? samuti vaata miks sulle vaja seda teha, pead võib-olla mõned asjad vahetada
eDiCk Kirjutas:kõikjal, mina ise tean 3 kohta, aga kus ise asud? samuti vaata miks sulle vaja seda teha, pead võib-olla mõned asjad vahetada

Tegelikult ta küsis, KAS saab reguleerida, mitte KUS saab.
Karl Kirjutas:
eDiCk Kirjutas:kõikjal, mina ise tean 3 kohta, aga kus ise asud? samuti vaata miks sulle vaja seda teha, pead võib-olla mõned asjad vahetada

Tegelikult ta küsis, KAS saab reguleerida, mitte KUS saab.

juhtub
küsimus oli jah kas saab,aga asun saaremaal ja mis see maksab
Hinda pead sa küll mõnes Saaremaa servicest küsima, iga endast lugupidav teenindus tegeleb ka sildade reguleerimistega.
umbes 600kr maksab
W210 esiratta kallet regulleerida ei saa, ainult kokkujooksu saab.
W210 saab kindlalt külgkalet reguleerida. Mitte küll palju, kuid +/-25 minutit. Vaja lihtsalt vahetada õõtsa puksi polt soonega poldi vastu ja siis annab sealt +/-3 mm ühele või teisele poole seada.
Seda kõike tehakse siis minu mäletamist mööda õõtsa tagumise puksi kaudu. Õõtsa esimese otsa kaudu saab järeljooksu ka natukene parandada. Asja saab aga natukene seada ja kogemused näitavad, et kui ei anna reg. soovitud tulemusi,siis sillatala vahetus ikka annab. On saanud ka poldi auke tugevalt ellipsisse viilida Icon_razz sedapsi on ka saanud enamvähem.
äkki keegi räägib llähemalt siilatala vahetusest
kuksilt kuulsin,et alumiste sarnniride juurest pidisaama ka midagi teha