Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: c-180 90kw auto töötab väga halvasti
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Auto siis vana c-180 90kw   olen sellega püsti hädas,nimelt auto töötab väga halvasti turtsub ja paugub,kui gaasi anda järsult siis tõmbab kohe mootori puterdama aga vaikselt gaasi andes , võtab pöörded yles . tahtsin autoga minna tiagnosti aga seal ütles mees et sul yks pott autol pole taga ja ei teinud tiagnosti . ytles vaheta küünlajuhe , vahetasin küünlajuhtme ,katalüsaatori ja küttefiltri. peale viimase vahetamist peab autoga kohapealt startides auto pöörded 3000 nde peale ajama et auto ültse ennast paigalt liigutaks ...Ise arvan küll et peaks ikka tiagnosti autole tegema mitte lambist juppe vahetama hakata .. ja kui auto kapoti alla minna ja gaasi vajutada on drosselklapi juurest kuulda et auto saaks kuskilt nagu lisõhku eitea pole remondinäpp ......sellepärast äkki keegi oskaks midagi soovitada mida teha .... Uut drosselit ka eriti ostma ei kutsu kui see 7000-8000 tonni maksab......
sai ise käidud diagnostis, autoks teise mootoriga C220, oli sarnane probleem ning veaks oli (minu õnneks) paagis olev sõel, mis oli paigast ära vms. et ei saanud vahest kütet kätte. Kuid Sinu auto puhul arvan, et probleem võib sügavam olla, õhukululugeja (?) - kõige õigem siiski enne diagnost teha ja siis tead kindlalt, mida vahetada vaja.
www.lesven.ee - võta ühendust Imrega või mine käi kohal ja lepi aeg kokku. Teevad su auto korda soodsaltSmile
Ennustaja pole, aastat ei oska öelda, aga äkki võib sul tegemist olla nende nö loodussõbralike juhtmetega mootori peal?

Ma just äsja vahetasin ühel C klassil juhtmestikku ja mootor hakkas korralikult töötama.
Kustutasin läbu ära, püsime ikka teemas.

Eriti käib see sinu kohta, härra pauk!