Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB Klubi Pärnu ringrajal 22.08
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5
Tere taas mersurahvas.

Üks vahva üritus jäi seljataha ja alustaks kohe uuega. Kuu aja pärast siis liigume kogu kambaga Pärnumaale Audrusse, kus sealsel ringrajal parimad välja selgitame.

Loomulikult loodame suurele osavõtule, ilusale ilmale ja põnevatele autodele. nagu juba harjunud olete pakume ka kohapeal väikestmoodi toitlustust, juua ja parimad saavad autasustatud.


Üritusest:

Kuupäev: 22.08
Asukoht: Pärnumaa, Audru ringrada
Väljasõit: Tallinn Laagri maksimarket kell 09.00
Proovisõidud: 11.00
Lõunasöök: 13.00
Ajasõidud: Vastavalt osaliste arvule.

Osavõtutasu:

MB klubi liige: 300 krooni
Huviline MB ga: 400 krooni

NB! Osavõtutasu saab sellises summas tasuda kuni 10.08.2009, peale seda on osalustasu 100 krooni kallim, ehk siis vastavalt 400 ja 500 krooni.

Sularahas saab osalustasu samuti tasuda sellises summas minu või muu juhatuse liikme kätte sellise kuupäevani.

Osavõtutasu palume maksta Klubi arveldusarvele
A/a – 221022973208
Saaja – MB Klubi MTÜ
Selgitus – Teie nimi, Audru ringrada.

Ja nagu eelnevas teemas mainitud peaks ka Silberauto poolt kohal uudistamiseks olema uus E klass ja GLK klass.

Raha kokkuhoiu mõttes võtame aega tavaliste stopperitega 2 autot korraga rajal.

Seega palume hakata tasuma osavõtutasusid ja kohtumiseni Pärnus


Osalejad:

1. Indrek Mercedes-Benz CLK 430
2. Boamadu Mercedes-Benz CE
Nii

Mersudest tulevad siis E350 ja GLK 280
kahjuks mersut mul ammu ei ole
Küsin igaks juhuks üle: kas ülevaatust mitteomava autoga (on küll MBEusa_snooty) kah rajale saab?

Või pean jälle diisliklassis ankrumeheks olema.Icon_rolleyes
Liikluseks suletud teritooriumil ei tohiks keegi seda keelata. Ringraja õnnetusi kindlustus vaevalt, et korvab.
Kohale treilal?
v6sa Kirjutas:Küsin igaks juhuks üle: kas ülevaatust mitteomava autoga (on küll MBEusa_snooty) kah rajale saab?

Või pean jälle diisliklassis ankrumeheks olema.Icon_rolleyes

Kui auto korras on, õli ei lekita ja pealtvaatajale ohtlik pole, siis võib tulla küll.
Rääkides diisliklassist siis mitu erinevat alalitraazi tuleks Icon_razz
Pääsen oma 3-sega ka liinile kui saab?
Reddog Kirjutas:Rääkides diisliklassist siis mitu erinevat alalitraazi tuleks Icon_razz
Pääsen oma 3-sega ka liinile kui saab?

Diislitest tavadiisel ja turbodiisel.
Indrek Kirjutas:Kui auto korras on, õli ei lekita ja pealtvaatajale ohtlik pole, siis võib tulla küll.

Nujah, minu arvates on, ei leki ja ei oleBadgrin Ülevaatuse mehed võivad selles esimeses punktis küll teist meelt ollaIcon_eek

Keelata saab see, kes vastutab selle kinnise territooriumi eest. Ehk praegu vist IndrekIcon_rolleyes

Eks siis hakkan oma keskeakriisiravimit üle vaatama...

Ilmselt peab hakkama ka treila hankimise koha poole kaema.
v6sa Kirjutas:[quote=Indrek]
Ilmselt peab hakkama ka treila hankimise koha poole kaema.

www.ramirent.ee
eDiCk Kirjutas:kahjuks mersut mul ammu ei ole

Aga rajal on... Kui ma enda oma üle katuse ei keera, võid ju sellegagi oma oskusi näidata.

Ja raja äärde lastakse ka renuga (oli vist sihuke Sul).
Indrek Kirjutas:www.ramirent.ee

Kuulge, kuhu see keelt näitav ikoon kadunud on?Icon_eek

Leiab ka lähemalt-odavamalt...Eusa_snooty
Äkki isegi enda traktori torusid puhastaksSmile
Ma ei oska mõelda, millise autoga tulla... S nagu ei sobi kurvidesse eriti... Eks paistab.
v6sa Kirjutas:
eDiCk Kirjutas:kahjuks mersut mul ammu ei ole

Aga rajal on... Kui ma enda oma üle katuse ei keera, võid ju sellegagi oma oskusi näidata.

Ja raja äärde lastakse ka renuga (oli vist sihuke Sul).

Thumbsup
aga renuga ei taha enam sõidut teha suurtel rajadel
Kalev Kirjutas:Ma ei oska mõelda, millise autoga tulla... S nagu ei sobi kurvidesse eriti... Eks paistab.

Huvitav, miks S kurvidesse ei sobi?
jansa48 Kirjutas:
Kalev Kirjutas:Ma ei oska mõelda, millise autoga tulla... S nagu ei sobi kurvidesse eriti... Eks paistab.

Huvitav, miks S kurvidesse ei sobi?

Kõik mersud on rinkapillid, kas te ei tea siis v?

Nii kallid sõidukid peavad ju rallikad ka olema.
Kalev Kirjutas:Ma ei oska mõelda, millise autoga tulla... S nagu ei sobi kurvidesse eriti... Eks paistab.

Sa saad oma Tx Free ökopilliga tula ju:d
Makstud. Tulen kui tervis ja auto kannatavad.
Mis kangemaid autosid seal näha võib? Äkki peaks tuttavatele edasi hõikama, siin mõndadel päris soliidsed velod istme all (c55 ja cls63 jms)... siis tekiks mingi võistlusmoment ehk Smile
Lehti: 1 2 3 4 5