Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Suvepäevade järelkaja
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Pildid toimunust. Tänud korraladajatele!
[Pilt: Picture%20020.jpg]
Tänud korraldajatele, hea üritus oli.
Mõni pildid on siin
http://photofile.ru/users/ze_ka/3743461/
[attachment=4126]
Nii, kodus, 5 tundi maganud ja ikka veel väsinud.

Aga suured tänud kõikidele, kes osa võtsid - ülihea seltskond oli sel nädalavahetusel koos, pole veel ühelgi suvepäevadel nii mõnusat meeleolu näinud.

Erilised tänud veel Jürgenile ja Märtenile, kes diagnosti teha viitsisid ja sain ka tänu neile mõnes osas palju targemaks.

Seega kohtumiseni 22. August Audru ringrajal.
Suurimad tänud ja kiiduavaldused Jürgenile rehviabi eest! Thumbsup

[Pilt: 52e2eac7c71a.jpg]
See kord oli jah ikka üks parimaid .
Selline üle hea kodune tunne oli ja seltskond oli ikka supper.
Suurimad tänud korraldajatele ja parimale seltskonnale! Eusa_dance
Üritusele pani ikka pitseri, et sai käed õliseks teha - kodune tunne tekkis kohe Smile
Ja see oli normaalne, et liha oli ikka korralikult. Kõht sai täis ja jäi ülegi. Järgmine kord olen ainult telgi asukohavalikuga targem Smile
R129 Kirjutas:Üritusele pani ikka pitseri, et sai käed õliseks teha - kodune tunne tekkis kohe Smile
Ja see oli normaalne, et liha oli ikka korralikult. Kõht sai täis ja jäi ülegi. Järgmine kord olen ainult telgi asukohavalikuga targem Smile


Teie telk oli niigi kaugel Icon_twisted


Kiidusõnad korraldajaile.

Ja tõesõna kiidaks kokkade tiimi hea ja küllase söögi eest!

Mina jäin väga rahule.
Tere taas kõigile, tasapisi hakkab tagasisidet kostuma Nod
No sigalahe olemine, eriti meeldejäävalt sai mööda saadetud selle aastal.
Mul on ikka väike blackout ka tagajärjeks - plätud, ujukad ja mingi CD plaat on teadmata kadunud... ilmselt tuleb jälle poodi minna...icc.
Lõuna-Eesti secijoodikud noh... või kuidas see Janek ütles Badgrin
Polnud Paha! Icon_lol
Üks CD plaat mingi ENSV on peale kirjutatud vedeles mul pagasnikus.Äkki sinu oma.Ma tean et sai seal neid vahetatud ja üks plaat oli Romani oma selle andsin tagasi aga seda ma ei osanu kellegile anda.
siimruz Kirjutas:Üks CD plaat mingi ENSV on peale kirjutatud vedeles mul pagasnikus.Äkki sinu oma.Ma tean et sai seal neid vahetatud ja üks plaat oli Romani oma selle andsin tagasi aga seda ma ei osanu kellegile anda.

Just minu oma ongi jah see ENSV kogumik, selge, Siim hoia siis alles kenasti. Ja sõber, pinguta rattapoldid üleUnibrow ...G + SL = GSL plaanitud tuuning jäi pooleli paraku Badgrin
Üks mõnus üritus oli. Tänud korraldajatele!Nod

Loodetavasti oli seekord koristamist veidi vähem, kui varem... Vähemalt oli igal päeval keegi midagi kokku korjamas - kotti toppimas. Eks nii peabki. Muidu jääb korraldajatele üritusest meelde ainult see lõputu lagamägi.

Päris ilma tehniliste apsudeta pole vist ükski kogunemine meil läinud. Nii ka seekord. Kuid käigukastipõhja pole seni veel keegi alt ära kruttinudIcon_twisted Aga loodetavasti pidas osavate näppude ja leidlikkuse abil kokku pandud tihend ikka koduni vastu.

Mul on hää meel, et sellistele kogunemistele tullakse perekonniti. Ühelt poolt võimaldab see meil omavahel paremini tuttavaks saada ja teistelt poolt ehk ohjeldab veidi läbukskiskuva ürituse " võttegruppi".

Pildid...tulevad kunagi.
Hea üritus oli, parem kui eelmine aasta kus ma pidin kell 12 juba magama minemaIcon_rolleyes Ja nagu ikka oli sööki lademetes, suured kummardused söögitegijateleEusa_dance

Näeme rajalIcon_cool
Au ja kiitus korraldajatele, hea üritus oli.
Haha... GSL'i projekt oli priceless...
Siim: "Mis teed????!??"
Ralak: "Vahetan ratast Eusa_whistle"

Icon_lol
Tänud korraldajatele! Oli võimalik ainult üx õhtu veeta Peipsi kallastel,kuid see eest super lahe. Tuleb lausa järgmist oodata Icon_cool
Kui jargmine kord tuleb olen mina ka platsis.....seekord kahjuks sain ainult silma r66mu ja sujuvalt mooda s6itta Icon_smile
R129 Kirjutas:......... Järgmine kord olen ainult telgi asukohavalikuga targem Smile

Sellesuhtes oli eriti kaval universaalis magada, kui lärm paisus, panid käigu sisse ja sõitsid eemale Smile
K6ik oli viimase peal.
Ilm soe, saun kuum, 6lu kylm ja syya virnades.
Ja muidugi seltskond oli p6hiline mis peost yhe hea peo teeb.
Korraldajad- T@NUD.
Lehti: 1 2