Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w202 püsikiirusehoidja
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist,

Küsimus lihtne ja konkreetne: kas üle 90 ei saa enam püsikiirusehoidjat kasutada? Nt 80 pealt kangi üles lükates jääb 90 peal seisma korraks ja siis kiirus langeb. Sõidan 110-ga , lükkan kangi üles ja ei midagi. Kas ongi nii tehtud et üle 90 ei saaks seda kasutada? Või teen mina midagi valesti?

Tänan vastuse eest Eusa_whistleEusa_whistle
Rikkis, loomulikult saab üle 90-e ka kasutada.

Vanematel Mersudel ei tööta see alla 40-e, üle selle iga kell. Uuematel ei tea täpselt.
kermps Kirjutas:Tervist,

Küsimus lihtne ja konkreetne: kas üle 90 ei saa enam püsikiirusehoidjat kasutada? Nt 80 pealt kangi üles lükates jääb 90 peal seisma korraks ja siis kiirus langeb. Sõidan 110-ga , lükkan kangi üles ja ei midagi. Kas ongi nii tehtud et üle 90 ei saaks seda kasutada? Või teen mina midagi valesti?

Tänan vastuse eest Eusa_whistleEusa_whistle

Mul oli u. 1,5 aastat tagasi täpselt sama mure.

Sel ajal olid asjaolude sunnil ees- ja taga natuke erinevate mõõtudega rehvid ja selles kogu teema oligi. Püsikiiruse hoidja on rehvi mõõtude suhtes väga tundlik ja rehvide erinevusi ei luba.

Jõudu!
Blaze Kirjutas:
kermps Kirjutas:Tervist,

Küsimus lihtne ja konkreetne: kas üle 90 ei saa enam püsikiirusehoidjat kasutada? Nt 80 pealt kangi üles lükates jääb 90 peal seisma korraks ja siis kiirus langeb. Sõidan 110-ga , lükkan kangi üles ja ei midagi. Kas ongi nii tehtud et üle 90 ei saaks seda kasutada? Või teen mina midagi valesti?

Tänan vastuse eest Eusa_whistleEusa_whistle

Mul oli u. 1,5 aastat tagasi täpselt sama mure.

Sel ajal olid asjaolude sunnil ees- ja taga natuke erinevate mõõtudega rehvid ja selles kogu teema oligi. Püsikiiruse hoidja on rehvi mõõtude suhtes väga tundlik ja rehvide erinevusi ei luba.

Jõudu!

ees 225/45/17
taga 225/50/17

sellepärast hetkel vist kumme vahetama ei hakka Icon_sad
kermps Kirjutas:ees 225/45/17
taga 225/50/17

sellepärast hetkel vist kumme vahetama ei hakka Icon_sad

läbimõõdu vahe 2,4cm! ette sobiks 205/55/17, või taha 245/45/17. pigem loobud cruisist kui valedest rehvidest? Icon_surprised
marek Kirjutas:
kermps Kirjutas:ees 225/45/17
taga 225/50/17

sellepärast hetkel vist kumme vahetama ei hakka Icon_sad

läbimõõdu vahe 2,4cm! ette sobiks 205/55/17, või taha 245/45/17. pigem loobud cruisist kui valedest rehvidest? Icon_surprised

tagarehvid vaheta 225/45/17 või 245/40/17 vastu välja.
Aga jh...püsikiirusehoidjast ma küll ei loobuks Smile
Blaze Kirjutas:tagarehvid vaheta 225/45/17 või 245/40/17 vastu välja.
Aga jh...püsikiirusehoidjast ma küll ei loobuks Smile
ptui, muidugi 40. minu näpukas.
Raudselt jah selle viga, mul sama teema, ees 224/45 ja taga 235/40 ja ei toimi peale 80 t. Mul peaks taga olema 245/40, siis asi toimiks


Aga selle aasta elan üle.
aga ta ei loobu ju püsikiirushoidjast kui kumme ei vaheta, pidi ju kuni 90 töötama. tõepoolest mõnes kohas eestis ka 100 lubatud suvel aga 80-90 maanteel täitsa paras kiirus, kui vahel sajaga kihutada siis aind ei saa püsikat ju.

huvitav kui on kiirusepiirangu märk n. 90 siis pea kõik sõidavad must mööda nagu see oleks vähim lubatud kiirus Smile
kui tuleb asula vahepeal, siis seal peavad enamik inimesi aga kiirusepiirangust kinni -paugupealt peale märki vajutavad pidurit, mina aga seal asulates ei viitsi tavaliselt kiirust eriti langetada, siis nad jalus Smile
S300 Kirjutas:huvitav kui on kiirusepiirangu märk n. 90 siis pea kõik sõidavad must mööda nagu see oleks vähim lubatud kiirus Smile
kui tuleb asula vahepeal, siis seal peavad enamik inimesi aga kiirusepiirangust kinni -paugupealt peale märki vajutavad pidurit, mina aga seal asulates ei viitsi tavaliselt kiirust eriti langetada, siis nad jalus Smile
vot mina ei saa just sinusugustest aru, mnt'l kus nähtavus hea, lai tee... on vaja venida 80-90 kui on lubatud 100-110. ja siis asulas kus tõesti võib mõni laps või parm ette hüpata, ületad kiirust... tere hommikust mõtlemine. Eusa_doh

sry OT.