Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Käisin linna peal...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
... ja nägin ühte kuldset kutsikat, mis on 16v bodykitiga ja siin mitme foorumikasutaja ja MB klubi liikme käest läbi käinud. Näeb välja umbes selline (aga musta kapoti ja monoblocki velgedega):

[Pilt: 0681947001243434031.jpg]

Kunagi oli autol olemas getragi kast, 16v mootor jne, aga praeguse seisukorra kohta inf puudub. Kas keegi siit seltskonnast oskab muidu selle auto kohta midagi täpsustavat rääkida? Auto säras igaljuhul nagu kevadpäike Icon_cool
See auto käis korraks hentsi kätest ka läbi.
Pythoni vana 16V, mille ma ära ostsin ja ütlen ausalt, ühe suurima vea tegin kogu selle tehinguga poole aastase järelmaksu peale ära müüsin (jäin miinusesse) + müügitingimused pärast loomulikult ära unustati - shit happens, elu õpetab, aga asi kindlasti nii ei jää.


Muidu 2.3-16V, sõidab hetkel VEMS`iga, getragi kast on all, mis peaks olema siiski minu oma müügitingimustega, aga näed, vägisi ei kisu alt, või siiski?!.

Replica monokad all, päris kena näeb välja.
hents99 Kirjutas:Pythoni vana 16V, mille ma ära ostsin ja ütlen ausalt, ühe suurima vea tegin kogu selle tehinguga poole aastase järelmaksu peale ära müüsin (jäin miinusesse) + müügitingimused pärast loomulikult ära unustati - shit happens, elu õpetab, aga asi kindlasti nii ei jää.


Muidu 2.3-16V, sõidab hetkel VEMS`iga, getragi kast on all, mis peaks olema siiski minu oma müügitingimustega, aga näed, vägisi ei kisu alt, või siiski?!.

Replica monokad all, päris kena näeb välja.

Suurema osa ajast laseb üks tütarlaps sellega ringi, tegin ükskord ka pilti vaikselt Nod
Superkena, masin ma mõtlen Icon_cool
Mul samuti kahju, et masin läinud. Kui ta oleks veel alles siis värviks mustaks ja paneks EVO bodykiti selga.Icon_twisted
Ja mul on kahju, et see pole minu oma kunagi olnudki Icon_lol

Auto igaljuhul väga sünge.