Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Küsimused seoses kiirenduse ja kaskoga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tekkisid järgnevad küsimused:

1. Külma ilmaga pole probleemi, aga soojaga mure järgmine: kui pöörded üle 2000 tõusevad auto enam ei kiirenda. Kui sõita rahulikult 90ga või nii, ei teki probleemi, aga kui juba mõnda aega näiteks 110 km/h suuruse kiiruse juures sõita siis möödasõitu enam võimalik sooritada pole, sest auto lihtsalt ei liigu edasi. Gaasipedaal on põhjas, kuid auto edasi liikuda ei taha.

2. Küsimus seoses kaskoga. Esiklaasivahetus on kasko poolt tagatud tasuta, aga kuskilt kuulsin et tuledega pidi ka mingi taoline teema olema. Nimelt tagatuli pisut puruks (parklas sõideti sisse, aga süüdlast ei tea). Kas läheb omavastutuse alla, või saab kuidagi lihtsamalt selle vahetatud?
Kasko kohta oskan vastata.

Kõik oleneb sellest, millises kindlustusseltsis oled oma kaskokindlustuse sõlminud ja kas selles seltsis on 0- omavastutus lisaks salongiklaasidele ka esi- ja tagatulede- ning peegliklaasid.
  Minul on kasko BTA-s ja nemad hüvitavad 100% ka tulede- ja peegliklaaside kahjud.

PS! Enamustes seltsides ei ole tulede ja peegliklaaside omavastutus 0

Edu.
Mina tean mis su autol viga on... Su on auto katki !!! Icon_razz

Mina küll ei oska nende lähteandmete põhjal sulle midagi soovitada. Ma isegi ei tea mis auto sul on. Äkki on SMART. siis on kõik korras.
Katsu ikka natukene täpsemalt kirjeldada: mis klass, mis mootor, kas viga kaob ära, kui süüde vahepeal välja keerata?
Kaskost nii palju, et peaks olema Hansa Varakindlustuse superkasko, aga pole selle kohta leidnud kusagilt midagi...

Ja auto on E-klass, muidu poleks seda siia alla postitanud ju Tongue
Või noh, kui täpsustust tahad siis MB E 270 CDI 2,7
MJ2009 Kirjutas:Kaskost nii palju, et peaks olema Hansa Varakindlustuse superkasko, aga pole selle kohta leidnud kusagilt midagi...

Kas see siiis lepingus kirjas ei ole?
Lepingus on kirjas standartkasko tingimused, kuna algselt sai see tehtud, nüüd aga asjad superkasko peal ümber, aga ei ole seda paberit kusagil ja seega ei saa ka infot...