Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W126 tagumise klaasi erinevus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist, mul on 81a W126 ja tagumise klaasi servades on niiskus sisse pugenud ja udu taolise olluse tekitanud ehk siis tihendi pärast. Uurisin uute klaaside hindasi ja tuli välja, et tripleks klaas (soojendus tihedalt ja kahe klaasi vahel) on märksa kallim, kui tavaline laiade soojendusribadega klaas. See klaas mis hetkel küljes on tripleks. Küsimus siis selline kas ma saan asendada selle klaasi odavama variandiga või pean kindlasti võtma uuesti kallima tripleksi? Kuskilt kuulsin, et ei saa aga miks, seda ma ei tea. Icon_question
Saad odavama ka paigaldada, lihtsalt koledam on
Eks ilu on vaataja silmades, odavam variandil klaasisoojendus klaasi siseküljel ja laiade vahedega. Originaalil ehk tripleksil kahe kihi vahel ja peenikesed tihedad triibud.
Hmm, üks tark rääkis mulle et klaasisoojenduse pistikud ei ühildu vms... Icon_rolleyes
deepenough Kirjutas:Hmm, üks tark rääkis mulle et klaasisoojenduse pistikud ei ühildu vms... Icon_rolleyes


Võib olla tõesti, kuid kas see on ületamatu mure? Kahtlen...
Ei olegi ma usun, vist annab kompunnida isegi kuidagi aga hea oleks kui saaks kindlalt teada Smile
Ikkagi ma ei saa probleemi tõsidusest aru.... Nende klaaside hinnavahe on päris suur, asi need ühendusklemmid ära vahetada?!?
Selge, teen siis nii.