Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Tere tulemast inimeste sekka, Joonas!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Et siis lõpuks said ka taaskord Mercedes-Benz´i omanikuks.

Loodetavasti tuleb pikem jutt juba talt endaltBig Grin
Aga Indrek...millal sina Smile)))
Sulo Kirjutas:Aga Indrek...millal sina Smile)))

Ega siin muud ei aita kui üldkogul teha põhikirja parandus juhatuse autode kohustuse kohta Icon_rolleyes Icon_biggrin
Minul on olemas 2 mersut ja üks audi ja mingi mootoriga kaherattaline ka, aga see selleks. Eks paljudel liikmetel ole peale mersuga ka muid vidinaid, aga peab nendega ka klubis käima.

Mul siis oooo on ka niivõrd kuivõrd müügis ja eks siis saab vaadata, mis Mercedes-Benz asemele tuleb. 3 mersut ikka parem, kui 2Big Grin
.. peab minema vaatama mis aparaadi Joonas sebis endale Wink
Olgu, Joonas, seekord andestan sulle veel. Sind vabandab veel välja nooruse rumalus ja lollus, kuid sedagi viimast korda. Said ehk ometi meheks! BadgrinUnibrow

P.S. Ja keda ma nüüd krdi bemmimeheks kirun.......Rolleyes
Mul on tahtmine bemm osta, E420 kadus nagunii simapiiriltDoubt
Laur Kirjutas:Mul on tahtmine bemm osta, E420 kadus nagunii simapiiriltDoubt
ära seda viga küll tee, eks neid E420'd ole veel...
Hea on kaugelt maalt häid uudiseid kaa lugeda!
Siinkohal tervitused Joonasele!
Õnnitlused aruka otsuse tegemisel, kahju, et ainult nii kaua aega võttis, irw

Klubiüritustel kogunenud kena mersurea silmarikkuja bemm on siis läinud. Nüüd jääb oodata vaid ka oooo minekut...Indrek edu kiirel müügil!
Jah sai siis lõpuks see asi ära tehtud ning endale ka lõpuks auto ostetud. Ja mis siin salata, ikka väga hää on sõita. Ning edaspidised arutelud võivad tulla siis klubiliikmete autode all, kus ma tegin ka auto kohta teema.
Tänud õnnitlejatele!