Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Klubi liikmeks saamine.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Olen 4 korda täitnud klubi liikme ankeedi ja ei midagi!?
Kas asi on minus ,et teen midagi valesti või millest võib probleem olla?Icon_neutral
Eff Kirjutas:Olen 4 korda täitnud klubi liikme ankeedi ja ei midagi!?
Kas asi on minus ,et teen midagi valesti või millest võib probleem olla?Icon_neutral


Eelmisele ülevaatusele saatsin kutse vähemalt 60 le inimesele, kui sa kätte ei saanud, siis oled edastanud meile vale mailiaadressi, või lihtsalt pole oma maili lugenud.

MIda rohkem meie teha saame, kui kutsuda ülevaatusele ja seejärel klubi liikmeks võtta.
Okei.Asi natukene selgem nüüd.Ei ole ühtegi kutset saanud ja meiliaadress on kaa õigeSmile
Kahjuks lähiajal ei saa ühelegi üritusele kohale tulla ,kuna viibin USAs.
Suve keskel tuleks küll hea meelega mõnele üritusele.
Eff Kirjutas:Okei.Asi natukene selgem nüüd.Ei ole ühtegi kutset saanud ja meiliaadress on kaa õigeSmile
Kahjuks lähiajal ei saa ühelegi üritusele kohale tulla ,kuna viibin USAs.
Suve keskel tuleks küll hea meelega mõnele üritusele.

Siis joonista/kirjuta oma palve Indrekule ja leppige kokku.
Ise ka jamasin alguses kuni kaotasin lootuse. Siis aga tulin ühele klubi üritusele mis oli 5+ ja samal õhtul olin juba liige.
Ardo Kirjutas:
Eff Kirjutas:Okei.Asi natukene selgem nüüd.Ei ole ühtegi kutset saanud ja meiliaadress on kaa õigeSmile
Kahjuks lähiajal ei saa ühelegi üritusele kohale tulla ,kuna viibin USAs.
Suve keskel tuleks küll hea meelega mõnele üritusele.

Siis joonista/kirjuta oma palve Indrekule ja leppige kokku.
Ise ka jamasin  alguses kuni kaotasin lootuse. Siis aga tulin ühele klubi üritusele mis oli 5+ ja samal õhtul olin juba liige.

Täpselt, tahaks ikka hea meelega uut liiget oma silmaga näha.

Ardo - kas oled liikmekaardi kätte saanud - ühe nimekirja järgi paistis sinu nimi seel olevat.
Selge selge.
Hakkan asjaga põhjalikumalt tegelema ja võtan ühendust kui eestis tagasi.
enne ilmselt nagunii midagi ei muutuksWink


Evert.
Eff Kirjutas:Selge selge.
Hakkan asjaga põhjalikumalt tegelema ja võtan ühendust kui eestis tagasi.
enne ilmselt nagunii midagi ei muutuksWink


Evert.

Ja võta tulles USA-st kaasa ka üks korralik 560 SEL Icon_lol