Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Laat Haapsalu lennuväljal 27.06.2009
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Niisiis, härrased ja prouased, üritaks siis esimest korda teha kiirendusega samal ajal väikest laata,koos kiirendusvõistlusega:

http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=13023

Point siis selles, et eks meil kõigil aja jooksul kogunenud ja/või seisma jäänud erinevat Mercedestega seotud asju, olgu siis tegemist varuosade või muu nänni (joped, vestid, mütsid jne.) näol. Nüüd on meil piisavalt aega oma keldrid ja garaazid läbi tuhlata, võimaluse korral tuvastada mis jupiga ja autole täpselt läheb ja siis õigel päeval stuff pagasiruumi ja vutt-vutt Haapsalu poole. Mina julgen vähemalt 20 müüjale garanteerida paraja suurusega pehme alusriide, saab asjad rahulikult kapoti peale laotada, avada õlu (alkovaba ja muide, Baltika oma on üle prahi) ja kauplema hakata.

Paneks siis mõned punktid kirja tähtsuse järjekorras, mida ootaks müüki.

1. Kõik Mercedestega seotud, jupid ja muu stuff

2. Üleüldiselt autondusega seostuv, muude autode jupid ja muu pudi.

3. Lihtsalt seisma jäänud ja üleliigne asi, mis ei pea olema seotud  
    Mercedestega, kuid Hiina kõrvarõngaste ja "Montana" pusadega  
    kauplejad pole oodatud, ässitan oma murdja kallale Badgrin


Laada "kunnid" siis mina ja Liisel, nemad vaatavad pakutavat kaupa ja paluvad eemaldada vajaduse korral, loodetavasti ei lähe seda vaja.

Kui nüüd mõnel huvi oma jupid maha müüa, kuid ise tulla mingil imelikul põhjusel ei saa (ema ei luba, jäätee suleti just eelmisel õhtul, pole lennuilma, suust sisseläinud haigus ehk tuumapohmell jne.), siis sokutage jupid mõnele tuttavale kaasa ja andke hinnakiri kaasa. Tallinnast võin ise ka miskit kaasa võtta kui kellelgi vaja.  

Laat toimub teistest eraldatud alal, et ei tekiks segadust.

Kõik küsimused, arvamused ja ettepanekud laada suhtes oodatud, üritaks teha ühe huvitava asja.
Icon_razzTegeleks piraatlusega ja müüks peugeotiIcon_razz
Lihtsalt turgatas loll nali pähe - pole vaja tõsiselt võttaIcon_razz
jaanmb Kirjutas:Icon_razzTegeleks piraatlusega ja müüks peugeotiIcon_razz
Lihtsalt turgatas loll nali pähe - pole vaja tõsiselt võttaIcon_razz

Aga palun, autondusega ju seotud. Iseasi kas müüd selle pesukoti maha seal Badgrin
Krt peale kõvemat kiirendamist tuleb vo tõesti masin varuosadeks maha lükata Smile
rauntz Kirjutas:Krt peale kõvemat kiirendamist tuleb vo tõesti masin varuosadeks maha lükata Smile

Jah, kui ma olen oma audiga sulle ära teinudBadgrinBadgrin
Indrek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Krt peale kõvemat kiirendamist tuleb vo tõesti masin varuosadeks maha lükata Smile

Jah, kui ma olen oma audiga sulle ära teinudBadgrinBadgrin

Audi vastu saab vast rehvid soojaks teha, kui väheks ei jää just Badgrin
Rauntz, tule kohale, seegi oleks juba suur saavutus. Badgrin

Olgu, aitab OT.


Ootaks kõigilt küsimusi ja ettepanekuid laada korralduse suhtes.
Ai, said ära öeldud Smile

Ok, jätkame siis teemas.
Kas kaardiga maksta saab Smile Ok, sry, tuli esimesena selline mõte pähe Rolleyes
Väga tore idee!!! Kas selleks mingit eraldi luba pole vaja? Või piisab meie praegusest kooskõlastusest?!
Sulo Kirjutas:Väga tore idee!!! Kas selleks mingit eraldi luba pole vaja? Või piisab meie praegusest kooskõlastusest?!

Ei usu, et eraldi kooskõlastust vaja, kinnise ürituse raames ju.

NB! Kõik kaup mis kuidagi seotud klubiga, nende müük lubatud ainult klubi liikmetele! Näide: T särk Mercedes Benz kirjaga võib vabalt müüa, kuid kirjaga Mercedes Benz Club Estonia ainult klubi liikmetele. Kuidas seda kontrolli all hoida pole veel välja mõelnud,kuid ei usu eriti vajadust ka, alati saab kahtluse korral lihtsalt järgi uurida.
Seda küll jah! Aga idee on väga vahva. Juba käisingi täna garaazis ja otsisin stuffi välja! Smile))) Kui on abi vaja siis anna teada Karl!
Väärt idee... eks peab ka uudistama tulema lootus nii midagi vajalikku leida=)) Nb. MB Klubi numbrimärgi aluseid võiks seal müüa usun et need oleks kindlasti minevaim kaup näteks kui särgid.
Ardo Kirjutas:Väärt idee... eks peab ka uudistama tulema lootus nii midagi vajalikku leida=)) Nb. MB Klubi numbrimärgi aluseid võiks seal müüa usun et need oleks kindlasti minevaim kaup näteks kui särgid.

Usu, päris paras ports neid ootamas laata. Icon_biggrin
Karl Kirjutas:NB! Kõik kaup mis kuidagi seotud klubiga, nende müük lubatud ainult klubi liikmetele!  Näide: T särk Mercedes Benz kirjaga võib vabalt müüa, kuid kirjaga Mercedes Benz Club Estonia ainult klubi liikmetele. Kuidas seda kontrolli all hoida pole veel välja mõelnud,kuid ei usu eriti vajadust ka, alati saab kahtluse korral lihtsalt järgi uurida.

Selle tarvis on meil ju klubikaardid. Näitad kaarti ja saad sümboolikaga esemeid ja kui kaarti mingil põhjusel pole ex siis peab juhatuse käest uurima, kuidas liikmestaatusega lood on.
Sulo Kirjutas:Seda küll jah! Aga idee on väga vahva. Juba käisingi täna garaazis ja otsisin stuffi välja! Smile))) Kui on abi vaja siis anna teada Karl!
Garaazis?RolleyesBadgrin
Lõoke Kirjutas:
Sulo Kirjutas:Seda küll jah! Aga idee on väga vahva. Juba käisingi täna garaazis ja otsisin stuffi välja! Smile))) Kui on abi vaja siis anna teada Karl!
Garaazis?RolleyesBadgrin


Jah!!!! Smile
Kergitaks vahepeal teemat, kas kõigil garaazid ja keldrid-sahvrid läbi tuulatud? Icon_biggrin

Jutud käivad, et musta värvi 123 limu tuleb ka müüki.... võtke raha kaasa hunnikus Unibrow
Krt mul ühed 203 xenon tuled üle, äkki võtan kaasa...
rauntz Kirjutas:Krt mul ühed 203 xenon tuled üle, äkki võtan kaasa...

Ikka, kõik müügiks! Unibrow
Lehti: 1 2