Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Mis see on?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Auto siis 500sec 1983a.
Pildid siin.... http://varuosa.webs.com/mb500secmured.htm
Pealkiri võiks parem olla, aga tegu on Tühikäigureleega, kui eesti keeles võtta, aga inglise keeles vist Control Idle speed Unit.

Ehk kui sul see asi peetis on, siis sul on autol tühikäik kuskil 1500 pöörde peal või edasi, isegi 2100 ni võib hoida. Tutika hind on ca 15 k, kasutatud eestist ei leia, kui just mulle hiigel head pakkumist ei tee, mul neid on k ogutud, kelle tervisest muidugi ei tea.

Ja loomulikult kannatab ka vana korda saada, kui just hullusti maha pole põlend
Indrek Kirjutas:Pealkiri võiks parem olla, aga tegu on Tühikäigureleega, kui eesti keeles võtta, aga inglise keeles vist Control Idle speed Unit.

Ehk kui sul see asi peetis on, siis sul on autol tühikäik kuskil 1500 pöörde peal või edasi, isegi 2100 ni võib hoida. Tutika hind on ca 15 k, kasutatud eestist ei leia, kui just mulle hiigel head pakkumist ei tee, mul neid on k ogutud, kelle tervisest muidugi ei tea.

Ja loomulikult kannatab ka vana korda saada, kui just hullusti maha pole põlend

V6tsin selle lahti ja seest oli natu kärssanud küll. arvan et on läbi vist, sest ei ole muud viga leidnud. ja pöörded on 1500-2000.
Siis see jubin kehvasti jah, jõudu otsingutel