Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W124 CE  300 132kw või 320 162kw
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Plaanis soetada,siis elu esimene "Mercedes-Benz" ja silma on jäänud CE,et paluks väheke abi nende küttekulude ja muu heade ja veadega mis ostes võiks vaadata,et mitte ämber peas ümber auto käia.Tänud ette ära
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=9520


See nagu põhiline, mida tasuks lugeda Smile
Nojaa tänud aga konkreetsete mootorite bensukulust ei räägita seal kahjuks
wp23 Kirjutas:Nojaa tänud aga konkreetsete mootorite bensukulust ei räägita seal kahjuks

w124 320 162kw on kindlasti ökom,eriti talvel.
Jah mulle endale jääb ka selline mulje,kuna kere on suhteliselt väike ja 300'l on karpa mootor või olen ise juhtmepea
Ei, pritsungiga ikka
aa okei rumal mina seljuhul Eusa_silenced

aga kütusekulude kohta ei oska miskit rääkida?Olen siin neid foorumi lehti lehitsenud ja kuni 15/100km on vist max mis välja pressib?
Eks ta nii ole jah. Manuaal kastiga saab tavalislt vähem.
nojah aga manuaalkast ei ole päris see mida ootaks kupeest
Eks ta keskmine jääb 11-12 vahele Linnnas pakun 15. Ökoraketti tast loota ei tasu, atm kast, suur mootor ja ligi 1500 kilone tühimass ei tee tast kindlasti 7l sajale masina.
jah seda kindlasti..aga ega olengi arvestanud keskmiseks 12-13,et siis ei ole hullu midagi..olen müügis olevatel masinatel tähelepannud et 2x el aknad..mis mõttes,kas siis tagumised on vändaga? Icon_lol
Ma ei tea kuidas 162 kw end automaadiga ylal peab, ise olen manuaalimees. Asi selles et see mootor "ärkab" kuskil 4000 rpm juures ja "elu" käib 4000 - 7000 vahepeal. Kas automaadid selle sinnamaani lasevad? Targemad vast kommenteerivad seda asja.
vot jah ei oska vastatagi aga huvitav oleks tõesti vähe targema käest kuulda,et mis "elu" automaadil on
3,2 mootori bensiinikulu: Linn rahulikult sõites 12-13l /100 km-i
Linn raskema jalaga 15-25 ja rohkem
Maantee 90km/h 8-9 l/100 km-i
Maantee 110 + km/h 10-14
See siis minu W124 E320 4k.automaadi oma

Siis automaat!! Pommi kindel vähemalt minul "oli" kuni sinnani kui suutsin ta ise lollipeaga ära lõhkuda.
Tahad särtsu, võta 3,2 minu meelest parim vanakooli R6 mercedesel. Momenti parajalt, ühtlase käiguga (korras lamda ning õhulugejaga), joob 11-12 keskmiselt kevad-suvi, talvel ei teagi...
5-ne atm on linnas ärevam, maanteel võibolla 0,5-1 L ökom kui neljane, viimane see-eest suht bulletproof. 5k atm tyypvigadeks tagurpidikäigu jamad ning 5-nda käigu elektrooniline sisse (mitte)lülitumine. Pöörded saab punasesse ka automaadiga, ära muretse Nod
Icon_biggrin hmm..et 4'ne kast siis parem kui viiene aga on seda kuidagi võimalik vaadata kui ostma hakkan kas 4 või viiene kast..suht võhik,et ärge pange tähele kui loll küsimus on Icon_lol
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html huvitab see masin ökki keegi on vaadanud või käinud vaatamas
wp23 Kirjutas:Icon_biggrin hmm..et 4'ne kast siis parem kui viiene aga on seda kuidagi võimalik vaadata kui ostma hakkan kas 4 või viiene kast..suht võhik,et ärge pange tähele kui loll küsimus on Icon_lol
    P->R->N->D->3->2  see peaks olema neljane siis,muidugi müüalt saab ju küsida seda Wink
jap saab saab Icon_biggrin aga miskit veel olulist mida peaks vaatama enne kui ostan?
wp23 Kirjutas:jap saab saab Icon_biggrin aga miskit veel olulist mida peaks vaatama enne kui ostan?
seda , et käigud ei"libiseks"(käiguvahetusel tühjad kohad, et viskab pöörded ülesse aga edasi ei liigu) ega läheks kolksuga sisse.
Ja mootori kohapealt vaata kindlasti seda kui on 3,2 moto , et kapote all olevad juhtmed oleksid korralikud(isolatsioon ilusasti peal) muidu hiljem saad parajat ke***
Lehti: 1 2