Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 soendus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mure siis selline et sõiduaeg andis ventigas alla.algul mõtlesin et mootor. see oli ok panin otse voolu taha ja toimis. lihtaslt voolu ei tule mootorisse.viga on siis seal lülitites.[pole pliidi nuppudege variant vaid lülititega]proovisin lüliti pistikust ja toimib.kardan see migroskeem on läbi põlend.kas keegi on kokku puutund sellise probleemiga ja kas seda skeemi on võimalik ka leida või saab sinna selle pliidinuppudega varjandi aretede.mul see olemas kondiga ja endal on ka kont peal
major24 Kirjutas:mure siis selline et sõiduaeg andis ventigas alla.algul mõtlesin et mootor. see oli ok panin otse voolu taha ja toimis. lihtaslt voolu ei tule mootorisse.viga on siis seal lülitites.[pole pliidi nuppudege variant vaid lülititega]proovisin lüliti pistikust ja toimib.kardan see migroskeem on läbi põlend.kas keegi on kokku puutund sellise probleemiga ja kas seda skeemi on võimalik ka  leida või saab sinna selle pliidinuppudega varjandi aretede.mul see olemas kondiga ja endal on ka kont peal

kas kuskil kapotti all mingi andur ka on.mul töötab aint soendus nüüd nii et kui niiske ilm on-siuke et aknad hommikul ärmas siis puhur töötab aga kui korraks seisma jätan siis enam ei tööta ja kui on kuiv ja soe öö old siis ka ei tööta.ei teagi mis pull on.kas see mikroskeem on ikke pees või äkki on mootori harjad .aga samas otse akupealt töötab.oskab keegi aidata.jõle kehv sõita must nahk sisu ka.