Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Sooviks abi
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mul siukene probleem et mul ei naita labi soidu ma ei tea milles probleem kiirust ja plaju votab oli naitab ainult labi soidu ei naita kas keegi teab milles probleem voib olla sooviks abi
ise ka aru said mida kirjutasid? Eusa_doh
marek Kirjutas:ise ka aru said mida kirjutasid? Eusa_doh

Icon_razzIcon_razz
Asi selles et mul ei tööta spidomeeter ma ei tea enda labi soidu et milles voib probleem olla
probleem on spidomeetris
Sander18 Kirjutas:Asi selles et mul ei tööta spidomeeter ma ei tea enda labi soidu  et milles voib probleem olla
mul näiteks ei olegi spidomeetrit, äkki sul sama probleem? kui ma oma liikumiskiirust tahan teada, siis kasutan GPS'i näiteks. See näitab ka läbitud teekonda.
aga kus oleks voimalik seda korda teha ?
Sander18 Kirjutas:aga kus oleks voimalik seda korda teha ?
pöördu näiteks perearsti poole...
626 6000 - helista sinna, ütle, et said kontakti siit... jube asjalikud vanad seal ja teavad mis teevad.
ha ha kui naljakas Thumbsdown ma raakin tosiselt kus oleks voimalik olen kainud juba kuskil 7 remonti tõõkoda labi aga seal sellega ei tegeleda
tanan voodoo
Otsi mingi väiksem töökoda, kus tööd vähe, vast võtavad ette.
Sander18 Kirjutas:mul siukene probleem et mul ei naita labi soidu ma ei tea milles probleem kiirust ja plaju votab oli naitab ainult labi soidu ei naita kas keegi teab milles probleem voib olla sooviks abi

Sa näed seda ka, palju õli võtab?Big GrinBig GrinBig Grin
Andesta, kui valesti välja lugesin.

Kõigepealt kirjuta, millega sul üldse tegemist on, Belarus näiteks näitab läbisõidu asemel üldsegi töötunde. Big Grin Kirjavahemärkide kasutamine ja oma teksti ülelugemine enne postitamist oleks ka soovitatav.
Jessas, NO COMMENTS! Palun tutvuda:
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?t...6#pid84346

Sellised postid tuleks kiiresti kustutada.
AHAHAHAH "Üli Kõva Big GrinD"
Sander18 - äkki kasutad loogikat ja kirjavahemärke kui küsimusi esitama hakkad!

Alustada võiks sellest, et mis auto sul on (ja 200 1985 vms ei ole õige identifitseerimine). Lisaks tee selgeks mis asi on odomeeter ja mis asi on tahhomeeter ning spidomeeter.
Mul MB 190e
Tapsemalt odometer ma ajasin enne sassi Icon_confused
KIRJAVAHEMÄRGID!!!!