Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W210 E420
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
selline mure et sai tehtud mootorl õli vahetus ja sai vahetatud õli marki! peale seda on hakkanud hüdrotõukur tiksuma ja käib jube närvidele! olen juba proovinud kõiki võimalikke õlilisandeid ja ka vahetanud õli tagasi vana margi vastu aga ikkagi ära ei lähe! mida soovitate teha? kõik teenindused muud ei paku kui ainult tõukurite vahetust aga kui arvestada et neid 32 tükki ja 1 hind ligikaudu 300 eeku siis ei tule see remont just kõige odavam!
Vaheta siis tiksuva poole omad ära. seda ikka kuuleb kummal pool tiksub.
Nii vist jah. Aga kui üks pool hakkas tiksuma siis on oodata lisa mingil ajal.
Laur Kirjutas:Vaheta siis tiksuva poole omad ära. seda ikka kuuleb kummal pool tiksub.

kuuleb ikka jah aga kas pole võimalik teha kindlaks kuidagi milline see konkreetselt on?
1 pool on 16 tykkiConfused
Boamadu Kirjutas:Nii vist jah. Aga kui üks pool hakkas tiksuma siis on oodata lisa mingil ajal.
ei pruugi kuna öeldi et võimalik on selline asi et teise margi õli mis sisse panin oli parema pesemis omadusega ja lihtsalt pesi kuskilt mingi jama lahti ja see on sinna vahele jöenud ja tiksubki! ma muidugi ei te kui tõsi see jutt on aga jah!
Targemad mehed teevad ikka kindlaks milline konkreetne l2bi on sest kui tigiema hakkab peab ikka jube kuunud olema.
Enda 230-nel votsin lahti ja 8 toukurist aind 2 tykki olid kombe..aga normaalse soidu juures ei tigise nad kyll mitte...oli kasutan poolsynti...kuid kui kohapeal lappi annad(yle 5000rpm-i) siis ikka viskab tigina sisse
taanneell Kirjutas:Targemad mehed teevad ikka kindlaks milline konkreetne l2bi on sest kui tigiema hakkab peab ikka jube kuunud olema.
Enda 230-nel votsin lahti ja 8 toukurist aind 2 tykki olid kombe..aga normaalse soidu juures ei tigise nad kyll mitte...oli kasutan poolsynti...kuid kui kohapeal lappi annad(yle 5000rpm-i) siis ikka viskab tigina sisse

soovita siis mulle see mõni targem mees ma oleks talle väga tänulik kui ta suudaks mul ka selle üksiku üless leida!
soovitab siis kedagi head kes sellise mure suudaks lahendada?