Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: mure katalüsaatoriga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mul on MB E320 r6 162 kw 95 a.....katalüsaatorid on läbi ka korralikku müra teeb Smile ...tahaks vahetada välja või kompunniks midagi muud alla...sinna läheb 2 tükki ...mõõte ei tea... (milliste autode omad sobiks) kui kellegil on või vedeleb kusagil siis äkki saaks kaubale ja ostaksin sümboolse hinnaga ära ...ette tänades Mercedes-Benzi omanik Wink
Uute hindasid sa ilmselt juba tead, ning kasutatuid on suht keeruline leida ja universaalseid ära kindlasti pane. Mul on ühed 4.2 A8 omad üle, ehk läbilaske võimepoolest piisavad, kuid hind niiväga sümboolne pole. Saada Ps, kui muud ei leia, siis võin pildid teha.

Ps, sinu vana katalüsaatori ostab EMP ära...kui ma ei eksi siis midagi 400kr/kg maksavad praegusel ajal.
aga kas mõõdud sobivad...sest mul on suht väiksed need torud ...ja mis see emp-on Smile ja mis hind oleks...kuigi kuskilt kuulsin et vahet pole see läbilaske võime..peaasi et alla mahuvad ja suured poleks...aga ega ma eriline geenjus sellel alal pole Smile
Noh läbilaske võime siiski on suht oluline, kui sa just ei taha, et su 3.2 liiguks nagu 2.3, kuna gaasid välja ei mahu.
www.emp.ee ostab vanu katalüsaatoreid.
Minu kattide hind on 1000.-/tk ehk siis 2k ja saad 2 katti. Võin pildid koos mingite mõõtudega anda, tean aga seda et sisseminevate torude diameeter oli miskit 55mm või 60mm.
niaaa.....eks annan teada kui huvi tekib..