Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: c124 stanged
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kas kupeel ja sedaanil on stanged samad? ise arvan et esistange võibolla isegi on aga kupee tundub olevat natuke laiema peffiga kui sedaan et äkki tagastange on laiem natuke? enda kupeel tahaks mõlemad vahetusse minna mingi hetk..
upiks teemat väheke, kuna ei leia selle kohta kuskilt inffi ja läheb sutsu kiireks. ma usun et keegi CE omanikest on kindlasti kunagi kokku puutunud selle küsimusega.
DonLeiger Kirjutas:upiks teemat väheke, kuna ei leia selle kohta kuskilt inffi ja läheb sutsu kiireks. ma usun et keegi CE omanikest on kindlasti kunagi kokku puutunud selle küsimusega.

mina panin sedaani stange ja sobis küll.lammarist öeldi et kuni peegliteni on kõik sama.kere detailid ma mõtlen
panid sedaani stange ette või taha?
DonLeiger Kirjutas:panid sedaani stange ette või taha?
ette.aga tagumine peaks ka sobima .
Imo tagumine on kupeel külgedel vähemalt pikem. Nagu enne öeldi siis kupeel esiosa kuni peegliteni sama sedaaniga, ülejäänud möll on erinev. Ahjaa tagatuled peaks kah samad olema.
koodi järgi näitab et tagastange sama kui sedani, kupeel ja T-modelil
eDiCk Kirjutas:koodi järgi näitab et tagastange sama kui sedani, kupeel ja T-modelil

Ju siis on nii kah, ega mul oli visuaaloptiline hinnang ainult. A aga kas T-mallil see stange ülemine serv teise kujuga ei olnud?
vot kes teab, arvasin et meil on siin mehed kes teab, arvutis näitab et sama aga mina kahtlen ka

aga mul on 2 tagastanget, kui kellegile vaja siis annan neid 700eekiga