Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 560 SEL 1988a.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6
Tegidki ära...Icon_surprised

Ma arvasin ikka, et Sa oled selline "mõistlik Eesti mees", kes oma autovalikutes ikka uuemate poole sammub ja mitte vähikäiku ei teeIcon_lol

Igatahes ten pointz ja
[Pilt: attachment.php?aid=1566]

Sinine veluursisu...mmm... Oleks veel valge, võiksid kohe mulle pakkuma tulla.
Uskumatu...lihtsalt uskumatu. Ma mõtlen seda müüki-ostu-vahetust-vahetust-ostu-vahetust (vbl läks nüüd vales järjekorras).

Aga lahe igal juhul ja palju õnne.
Super!Thumbsup
hents99 Kirjutas:Ärrrr....560...560...560 - tahaks ka.

Oota paar kuni mõned kuud ja vaheta ringi Karliga SEL-SEL Smile
Krt kohe rontima ja ketsitama, kuuega nii küll ei sõideta.Angry
kuld Kirjutas:Krt kohe rontima ja ketsitama, kuuega nii küll ei sõideta.Angry

Sõber, ära pahanda, lihtsalt pidin korra proovima ja Rootsi ämblikud välja köhima. Icon_lol
Oi plja, Karl, tegidki ära....
Mafia Car Smile)
Millal proovisõidule saab?
Karl Kirjutas:[Pilt: e009906d7183.jpg]

Kaua mina kui vaba ja vallaline (suguelu ammu ajalugu) seda vaatepilti taluda ei suutnud ja kobisin magama, Nossov jäi edasi vahtima ja higistama. Tegelikult ma tahtsin truu olla, nimelt leidsin endale Rootsist uue naise. Ilus väike punapäine plika, mulle lühemat sorti naised alati meeldinud. Icon_twisted

[Pilt: fa32f4f7c9c5.jpg]

Miks sa Pipiga nii tegid?
Ära pabista, Pipi jõudis rikkumata adressaadini ehk siis mu väikse tütreni. Icon_razz
Väga ilus SEL. Kas mingid plaanid ka juba tehtud- velgede/tulede/toonklaaside jms suhtes Icon_biggrin ?
Su eelmisi autosi vaadates lihtsalt tekib see küsimus paratamatult Icon_cool
Seekord võiks vahele jätta.
T6nu Kirjutas:Väga ilus SEL. Kas mingid plaanid ka juba tehtud- velgede/tulede/toonklaaside jms suhtes Icon_biggrin ?
Su eelmisi autosi vaadates lihtsalt tekib see küsimus paratamatult Icon_cool


Ikka, ikka- audi veljed, kroom koopa ääred, amg kleeps, kolme tuled (ümarate reflektoritega), toonklaas (kõige kangem), kepikast vahele, mustaks värvitud suunad, sinine kaltsusisu juba olemas jne... Icon_lolBadgrinUnibrow
Karl Kirjutas:Ära pabista, Pipi jõudis rikkumata adressaadini ehk siis mu väikse tütreni. Icon_razz

räägi sa nüüd Icon_lol
kuld Kirjutas:Ikka, ikka- audi veljed, kroom koopa ääred, amg kleeps, kolme tuled (ümarate reflektoritega), toonklaas (kõige kangem), kepikast vahele, mustaks värvitud suunad,  sinine kaltsusisu juba olemas jne... Icon_lolBadgrinUnibrow
eino usaka tuled ja karl benz võre ikka tulevad. Badgrin aga no 52% quantumi järgi kisab küll, et ilus sisu välja ei paistaks. BadgrinBadgrin
kuld Kirjutas:
T6nu Kirjutas:Väga ilus SEL. Kas mingid plaanid ka juba tehtud- velgede/tulede/toonklaaside jms suhtes Icon_biggrin ?
Su eelmisi autosi vaadates lihtsalt tekib see küsimus paratamatult Icon_cool


Ikka, ikka- audi veljed, kroom koopa ääred, amg kleeps, kolme tuled (ümarate reflektoritega), toonklaas (kõige kangem), kepikast vahele, mustaks värvitud suunad,  sinine kaltsusisu juba olemas jne... Icon_lolBadgrinUnibrow

Miks pidevalt kellelegi need kroomist koopa ääred ette jäävadIcon_rolleyes

Karl võiks jätta nii stockiks kui võimalikIcon_smile
tuled peaks ära vahetama Smile)
Karl, tahad teeme iluvõre ja tulede vahetust? Icon_biggrin
No paarpäeva ei jõua foorumit jälgida ja misteema tekkinud Icon_biggrin
Aga igastahes õnnitlused ja muretuid km'e, ükskord ostan ma kah omale viiesajakuuekümne Eusa_whistle
inc13'l ju head veljed müügis - link Icon_cool
kuld Kirjutas:
T6nu Kirjutas:Väga ilus SEL. Kas mingid plaanid ka juba tehtud- velgede/tulede/toonklaaside jms suhtes Icon_biggrin ?
Su eelmisi autosi vaadates lihtsalt tekib see küsimus paratamatult Icon_cool


Ikka, ikka- audi veljed, kroom koopa ääred, amg kleeps, kolme tuled (ümarate reflektoritega), toonklaas (kõige kangem), kepikast vahele, mustaks värvitud suunad,  sinine kaltsusisu juba olemas jne... Icon_lolBadgrinUnibrow

Kuld, su tekst õhkab sulaselget kadedust, sõber! Badgrin

Teistele tulede ja iluvõrede ilkujatele: parimal juhul tuleb kerge quantum toonklaas ja teised veljed, ei muud.
paistis reedel, et oli sinu auto Taketi ees ja oli väga kenaIcon_smile
Lehti: 1 2 3 4 5 6