Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Üks hea pilt.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kui peaks suurusehullustus peale tulema, siis tasuks seda vaadata:
[Pilt: spaceb.jpg]
Icon_lol
Väga hariv.. Peaks vist T6nule mingi aeg MB klubi poolt väikese "meelelahutaja" auhinna andma. Ilma T6niu postitusteta oleks see foorum vähemalt minu silmis 80% igavam!
Ardo Kirjutas:Väga hariv.. Peaks vist T6nule mingi aeg MB klubi poolt väikese "meelelahutaja" auhinna andma. Ilma T6niu postitusteta oleks see foorum vähemalt minu silmis 80% igavam!

Tänud tunnustuse eest. Eks netis ringi kolades leidub kohati suht huvitavat materjali ja pole kahju ka seda jagada, kui leidub. MB foorum justkui teiseks koduks ka Icon_lol
Üks video samal teemal. Lennates valguse kiirusel, kui kaua läheb aega, et kuskile jõuda. Lisaboonusena rahustav taustamuusika.

http://youtube.com/watch?v=BGxRWCmwSDE
Minul jookseb juhe ikka suht kinni kui mõtlema hakata sellele teemale...kus on siis tegelikud piirid ja mis on nende piiride taga?
scrat Kirjutas:Minul jookseb juhe ikka suht kinni kui mõtlema hakata sellele teemale...kus on siis tegelikud piirid ja mis on nende piiride taga?

Mul jookseb juhe kokku juba üheksanda rea peal parempoolset pilti vaadates- kus meie Päikest on võrreldud selle VY Canis Mayorisega- ei suuda absull ette kujutada nii suurt planeeti lihtsalt- rääkimata siis veel mingist Universumist Icon_lol

Aga õhtuse õlle kõrvale veel mõtteainet:
Planeet Maa sarnane planeet leitud..
...ja kes julgeb peale selle pildiseeria öelda, et olen nii üksi ...Icon_lol

Teise mõttena neid loendamatuid "objekte" vaadates tekib aga maa enda kohta. Kellel ikkagi meid, siis arenenud olendeid, küll vaja on. See oleks ju ilmselge resursside raiskamine, kui me lihtsalt ahvist eduka arenemise või jumala rõõmuks loodud olemeEusa_doh
A miks peaks kellegil vaja olema, miks ei võiks lihtsalt olla?
Universum- Minule, kui lihtsale inimesele on see üks müstikate müstika...Retard
Veel natuke Universumit:
http://www.aegmaha.com/videos/14959
Millal meie rajapäevad selliselt lähevad? Eks kivi ka minu kapsaaeda, et mul seekord JÄLLE pole autot, millega tulla.

Need siis Norra MB entusiastide rajapäeva pildid. Vb Renkju teab midagi täpsemalt rääkida? Icon_smile

[Pilt: DSC_0402.jpg]
[Pilt: DSC_3539.jpg]
[Pilt: IMG_1747.jpg]
Seal ju ainult mingi 30 masinat, meil kakskümmend või juba rohkemgi kirjas ja nädal aega veel varuks, ehk saame ka 30 Mersut kokku??!
saab 20-30 kokku. Aga ei saa kahtekümmet w201 kokku, nagu sellel Norra pildil.
Laur Kirjutas:Aga ei saa kahtekümmet w201 kokku, nagu sellel Norra pildil.
on siis vaja vä? kui nii palju lastekaid kokku saab, siis võiks juba eraldi lastekaliiga teha... Smile

muide, mõne aasta pärast saab 201'st juba uunikum. Badgrin
....Nojah, kes mida näeb Icon_biggrin
DTM, EVO II, mõned turbokad jne. Ringraja üritus, mitte paadiralli.

Kusjuures, seal on ka W123 kaubalift.
mis kate sellel esimesel vasakpoolsel kapote peal on?
R129 Kirjutas:mis kate sellel esimesel vasakpoolsel kapote peal on?

Car-bra, kaitseb kivitäkete eest.
Kas see pole see mis kaitseb putukate eest, USAs paigaldatav kate mingi ime sitikate vastu? Vastu autot katki minnes rikuvad oma happelise sisikonnaga värvi?

Ning see hõbedane seal pildid kaugemal peaks olema -91 aasta orginaal DTM lastekas.
Ja M111 mootoriga, millele on lisatud turbo. Varem oli vist volvo mootoriga Badgrin

Putukate jaoks jah, enamasti tervet esiosa ei kaeta, siis kaitseb ainult tuuleklaasi.