Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: K: Erinevad varuosatootjad
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas on siin seltskonnas kodanikke kes oma teadmisi varuosade firmas võiksid jagada. Mina olen selles alas rumalamast rumalam Smile Eks see ala on tohutult lai, aga kuna oma särk on kõige lähedamal ja teatud juppide ostmine silmapiiril siis küsiks sillajuppide kohta (rooliotsad, puksid, õõtsad, stabikad jne).

Kui jätta odavmüügi pakkumised kõrvale ja keskendude natuke korralikemate tootjate peale. Võibolla on nimistus ka täielikud praagi tootjad ning arvestades et firmad kasutavad tehaseid üle ilma, siis võib ka sama kompanii erinevatel toodetel kvaliteet kõvasti kõikuda.
Ilmselt lisaks teatud rahlolu kui teaks mis firmalt Mercedes oma A varuosi võtab kui jutt käib näiteks silla juppidest. Aga mis on KOGEMUS järgmiste kompaniidega millest enamus kuulub jällegi suurema grupi alla: valisin need mida Saksa netipoodidest kõige rohkem leidub.

FEBI BILSTEIN - sakslane
LEMFÖRDER - saklane
SWAG - sakslane
MEYLE - sakslane
TRISCAN smartparts - taanlane
METZGER - sakslane
QUINTON HAZELL - UK
CORTECO - saksa
TRW - USA
MOOG - USA
AINULT lemförder, muu on rämps. lemförder on mul isegi kauem kestnud kui originaal.
Kus kohast sa plaanid silla juppe osta?
Kas siit kohapealt, või läheb kusagilt läbi neti tellimiseks?
Laur Kirjutas:Kus kohast sa plaanid silla juppe osta?
Kas siit kohapealt, või läheb kusagilt läbi neti tellimiseks?

Praegu vaatan lihtsalt hindasid. Võtan Silberist sõbrahinnad ja käisin ka täna Saksas kohalikus esineduses.
4 õõtsa 203 kerele on ca 10 kilo originaalid. Lemförder aga 6,5 kilo. Meyle ja febi on isegi kallimad kusjuures.
Aga nagu öeldud ei ole mul sillandusega Smile üldse kogemus, seepärast maad kuulangi.

Aga Marek - palju sa teisi (ja milliseid) tootjaid oled proovinud? Ma olen ka kuulnud et Lemförder on OK, aga sama juttu olen ka Meyle, Swagi ning Metzgeri kohta lugenud.
R129 Kirjutas:Aga Marek - palju sa teisi (ja milliseid) tootjaid oled proovinud? Ma olen ka kuulnud et Lemförder on OK, aga sama juttu olen ka Meyle, Swagi ning Metzgeri kohta lugenud.
eestis enimlevinud ära proovind, pingerida oleks selline:

lemförder - autoekspert
boge - puksid, padjad
meyle - autoasi
febi - teeme (pole sarniiridele määret sisse pandud, isegi määrde lisamisel ei taha kesta, aga odav)
QH - pole ammu näind, äkki oli allauto vms (suht odavad jupid olid)
trw - UM müüb bmw kleepsuga, täielik saast/autoekspert vist ka
ruville - teeme

teisi eestis ei liigu, vähemalt pole kohand. peale lemförderi ei soovita midagi. meibi on mingeid uuemaid firmasid tekkind kes toovad midagi, aga ma pole paar aastat enam eriti tegelenud ka.
Kas Delphi ja Sidemi toodanguga on keegi kokku puutunud? Kuidas kestab?

Delphi pidi olema Inglismaa oma ja Sidem on Belgiumi oma
Delphi rooliotsad olid küll staatana sigitis (täiesti kuivad ning ei pidanud vastu).
on kõiki neid paigaldatud ja erilisi probleeme pole olnud, vali hinna järgi.
Mis tootja juppi MB kasutab veermikus ?
ilmselt lemförder
On veel selline nagu: TEKNOROT - on keegi kokku puutunud?

Teema isegi hetkel minu jaoks aktuaalne, sest pean vahetama eest hoova, ja hoova puksid (nimetati teda raudhoovaks, aga igalpool mujal on õõts - kas sama?)