Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Teeme ära, mõttetalgud
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere,

kas ka sel aastal võiks MB Klubi ühineda Teeme ära tänavuseaasta  projektiga.

Sel aastal see 1.05 ning teemaks mõttetalgute projekt, info sellel lingil :

http://www.minueesti.ee/?leht=44

Häid ideid läheb vaja ning saaks taas "heal eesmärgil" kokku.

Mis arvate?
Ma ka juba mõnda aega mõtlesin, et huvitav mix keegi veel seda teemat tõstatanud pole ja mõtlesin ise Indrekule mainida. Eelmise aasta projekt ja seltskond oli väga meeldiv ja see aasta ei pea isegi füüsilist tööd tegema (kui keegi näitex selle tõttu eelmine aasta osa ei võtnud). Seega minu poolt: "Teeme ära!"
Mulle igatahes istub tänavune temaatika. Kuna tegu oleks justkui  Kodanike Parteiga erinevatest maakondadest, kus antakse võimalus meitele töötada välja ultimaatne süsteem, mis aitab nii meid kui ka meie ühiskonda, siis ei saa ju ometi ära öelda!Thumbsup
Eelmine kord küll oli ju vägagi hea rahva hulk kokku saadud ning füüsilise abina kuid seekord vajavad mõistust. Miks mitte minna? Hea võimalus ning häid võimalusi tuleks kasutada nii enda kui ka teiste suhtes.

Enda poolset osalust paratamatult ei saa garanteerida kuid selle hüvitamiseks olen toeks, et Eesti MB Klubi osa võtaks!Icon_idea
Kas seekord on plaanis siis ainult arutleda rahvaga kuidas elu paremaks teha ja mida saaks me ise selleks teha?
Keegi võiks seletada pointi. Hetkel ma ei näe mingit mõtet...
Ardo Kirjutas:Kas seekord on plaanis siis ainult arutleda rahvaga kuidas elu paremaks teha ja mida saaks me ise selleks teha?
Keegi võiks seletada pointi. Hetkel ma ei näe mingit mõtet...


Siin on sulle vastus.
https://www.minueesti.ee/?leht=5
Ardo Kirjutas:Kas seekord on plaanis siis ainult arutleda rahvaga kuidas elu paremaks teha ja mida saaks me ise selleks teha?
Keegi võiks seletada pointi. Hetkel ma ei näe mingit mõtet...

Seda nimetatakse ajurünnakuks, kus kamp tegelasi hakkab uusi ideid genereerima ja lõpuks suudetakse ka päris head asjad valmis mõelda.
Mul on kohe selline idee pakkuda, et viiks ikka alustatu lõpule ehk siis korjaks tõesti kogu prügi kokku. Või no vähemalt sellegi, mis eelmine aasta ära kaardistati.
jansa Kirjutas:Mul on kohe selline idee pakkuda, et viiks ikka alustatu lõpule ehk siis korjaks tõesti kogu prügi kokku. Või no vähemalt sellegi, mis eelmine aasta ära kaardistati.


No näed, sinu ideed on oodatud sel päeval mil te seal kõik koos olete ning mõelda välja KuidasNod
jansa Kirjutas:Mul on kohe selline idee pakkuda, et viiks ikka alustatu lõpule ehk siis korjaks tõesti kogu prügi kokku. Või no vähemalt sellegi, mis eelmine aasta ära kaardistati.

Ainult, et seekord võiks ennem välja mõelda mida selle prügiga peale kokku korjamist ka peale hakata. Mõttetu kui jälle kuskile pikaks ajaks vedelema jääb.
Ardo Kirjutas:
jansa Kirjutas:Mul on kohe selline idee pakkuda, et viiks ikka alustatu lõpule ehk siis korjaks tõesti kogu prügi kokku. Või no vähemalt sellegi, mis eelmine aasta ära kaardistati.

Ainult, et seekord võiks ennem välja mõelda mida selle prügiga peale kokku korjamist ka peale hakata. Mõttetu kui jälle kuskile pikaks ajaks vedelema jääb.

Minu Eesti Mõttetalgute projekti sisust:
(copi paste nende kodulehelt : http://www.minueesti.ee/?leht=5)

...Minu Eesti Mõttetalgud. Talgute eesmärk on leida käegakatsutavatele probleemidele häid ja loovaid lahendusi ning leida  ärategijaid meie endi keskelt.

Me usume, et igas mõttekojas tekib mitmeid kiirelt ja lihtsasti teostatavaid ideid, mille saavad väljamõtlejad ise kohe ellu viia. Ideedele, mis vajavad suuremat mõtlemist ja plaanimist, aitab toimkond leida vajalikul hulgal ärategijaid ja lahendada teisi elluviimiseks vajalikke küsimusi.

Ükski idee ei lähe kaduma, kõik mõttekodade mõlgutused saavad arhiveeritud ja jäävad kõigile ärategemiseks.

Ilma mõtteta ei sünni tegu.

Pole vaja oodata probleemide lahendust kuskilt väljastpoolt, kui saame ise palju asju koos ära lahendada.
1. mail 2009 toimuvatele mõttetalgutele on oodatud kõik eestimaalased olenemata vanusest, haridusest või erialasest ettevalmistusest....



Ühelt MB Klubi Foorumi kasutajalt tuli juba idee, teiselt küsimus...

See mõttetalgute eesmärk ongi, leida ideid ning leida lahendusi probleemidele, mis näiteks eelmise aasta koristustalgutel välja tulid - prügi realiseerimine.