Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: [split] otsin vana HF'd millel oleks hoidik, laadija, GPS ja mis toimiks E71'ga :)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Äkki müüd ka MB-le HFsüsteemi mis sobiks Nokia E71-le(mis ka laeks jne.. äkki isegi töötaks kui GPS antenn Tongue)
Kui ei siis ehk suunad kust ma võiks midagi sellist leida.
Ardo Kirjutas:Äkki müüd ka MB-le HFsüsteemi mis sobiks Nokia E71-le(mis ka laeks jne.. äkki isegi töötaks kui GPS antenn Tongue)
Kui ei siis ehk suunad kust ma võiks midagi sellist leida.
Ma ei müü ega paigalda autode HF süsteeme.
Ma arvan, et sul oleks kõige mõistlikum variant enda autole lasta paigaldada Bluetooth HF süsteem.
Midagi sellist näiteks:
http://www.siocommunications.co.uk/Merce...k3000.html
Ardo Kirjutas:Äkki müüd ka MB-le HFsüsteemi mis sobiks Nokia E71-le(mis ka laeks jne.. äkki isegi töötaks kui GPS antenn Tongue)
Kui ei siis ehk suunad kust ma võiks midagi sellist leida.

vaata www.instele.ee vb seal on
marko600 Kirjutas:vaata www.instele.ee vb seal on
sealt suht lootusitu midagi saada, tel ei võeta ja uks lukus.

julgen soovitada nokia ck15w, või siis mõni asisem parrot isogreenist.
ck15W on enamvähem aga mitte see mida mina soovin.(alust pole mis kinnitaks ning ka laeks, lisa ekraanist mul kama2 tahan just telefoni oma näha)
Sooviks nii nagu vanas tööautos oli Nokia 6110 jaoks. Oli alus mille peal tel oli näoga juhi poole suunatud nii, et juht nägi ilusti kes helistas jne. Samal ajal oli tel ühendatud ka auto süsteemi ja laadis ka akut.
Täpselt sama head ja toimivat lahendust sooviks ka uuema E71 jaoks. Kuid tundub, et pean ise hakkama kompunnima või lootma, et leian mingi made in china leiutise.
Tüüpiline, uute leiutiste häda, 1001 võimalust aga reaalselt kasutu.
Kuskil siin foorumis oli pikemalt nendest hands-free süsteemidest juttu. Aga see sinu toodud telefoni alus ja näoga juhi poole on minu arvates küll kiviaeg. Tõsi vanematele mudelitele ei anna vist UHI süsteeme peale panna.
Korralik asi on ikka, see mis bluetoothiga su SIM kaardi andmed üle loeb ja seejärel mobla deaktiveerib ja auto tel sisse lülitab. Kõiksugu kinnitusraame ja mikrofoni ei soovi mina igatahes mercedeses näha.
Ardo Kirjutas:ck15W on enamvähem aga mitte see mida mina soovin.(alust pole mis kinnitaks ning ka laeks, lisa ekraanist mul kama2 tahan just telefoni oma näha)
miks? ei usalda teist ekraani? Icon_lol vajad tüütuid lisategevusi autosse sisenedes peale turvavöö ja käivitamise?

Ardo Kirjutas:Sooviks nii nagu vanas tööautos oli Nokia 6110 jaoks. Oli alus mille peal tel oli näoga juhi poole suunatud nii, et juht nägi ilusti kes helistas jne. Samal ajal oli tel ühendatud ka auto süsteemi ja laadis ka akut.
siis pead ostma mingi vana telefoni, a'la 6110.

Ardo Kirjutas:Tüüpiline, uute leiutiste häda, 1001 võimalust aga reaalselt kasutu.
mis mõttes? ck15w on reaalselt VÄGA asjalik, vanad HF'd olid täiesti mõttetud... otsi telefoni, pane hoidikusse, puuri auke, rõve kronsa jne jne pealegi kestavad tänapäeval akud väga hästi, milleks neile pidev laadimine?

R129 Kirjutas:Korralik asi on ikka, see mis bluetoothiga su SIM kaardi andmed üle loeb ja seejärel mobla deaktiveerib ja auto tel sisse lülitab. Kõiksugu kinnitusraame ja mikrofoni ei soovi mina igatahes mercedeses näha.
täpselt! seda teeb ka ck15w. Icon_cool
Julm OT aga mõnel liiga palju vaba aega enda MAITSE pealesurumiseks.
1 väide. Milleks mulle vaja II ekraani? võiks ju selle toppida kuskile kui saaks kaubapeale aga mul ei ole seda vaja!
2 väide. ala 6110 aeg on möödas ja soovin samamoodi kasutada oma E71-te.
3 väide. Maitse asi ck15w võib sulle sobida aga mul on vaja 2 tingimust ja alla nende ei mängi kuidagi välja :
I tingimus. tel peab jääma maki kõrgusele, et saaks vabalt näha GPS kaarti
II Sama alus peab suutma ka telefoni laadida.
---------------------------------------------------------------------------
Kõik muud ala lisad peale antud 2 Punkti. Tõin ju selgelt välja mis peavad olema täidetud.
4 väide. Maitse asi ja vajadus paneb siin kõik paika. Mind see tel hoidja/laadija ei sega ja kuna mul on üks selline olnud ja see tõestas enda praktilisust enam kui 1001 korda siis kavatsen seda ka edaspidi kasutada. Mercedes-Benz on mul liikumiseks ja antud lisa jubin teeks minu elu palju mugavamaks. Isiklikud arvamused võib vabalt endale jäta.
Ardo Kirjutas:Julm OT aga mõnel liiga palju vaba aega enda MAITSE pealesurumiseks.
ma rääkisin sulle mis on hea HF mitte ei surunud sulle oma MAITSET peale. aga pane siis kompunn autolaadijast ja rebekast Mercedes-Benz armatuurile. Badgrin
kes seda ck15w-d paigaldaks ja mis suurusjärku hind tuleks?
Uute mersude omanikud - PALUN pange originaal süsteem kui on võimalik, kus ei ole mingeid lisaekraane ega muud jama. Minu arvates on saatanast kui stuttgartlased on toimivad süsteemid välja mõelnud ning siis seda vältides puuritakse auke või paigaldatakse lisaekraane.
R129 Kirjutas:Uute mersude omanikud - PALUN pange originaal süsteem kui on võimalik, kus ei ole mingeid lisaekraane ega muud jama. Minu arvates on saatanast kui stuttgartlased on toimivad süsteemid välja mõelnud ning siis seda vältides puuritakse aue või paigaldatakse lisaekraane.
täitsa nõus, aga enamus ju ei raatsi 9k BT adapteri eest välja köhida või otsida soovist mingit vana varastatud nokkija lutsu. stx lihtsam panna paari kilone suva BT hänkkar.
Ardo Kirjutas:Julm OT aga mõnel liiga palju vaba aega enda MAITSE pealesurumiseks.
1 väide. Milleks mulle vaja II ekraani? võiks ju selle toppida kuskile kui saaks kaubapeale aga mul ei ole seda vaja!
2 väide. ala 6110 aeg on möödas ja soovin samamoodi kasutada oma E71-te.
3 väide. Maitse asi ck15w võib sulle sobida aga mul on vaja 2 tingimust ja alla nende ei mängi kuidagi välja :
I tingimus. tel peab jääma maki kõrgusele, et saaks vabalt näha GPS kaarti
II Sama alus peab suutma ka telefoni laadida.
---------------------------------------------------------------------------
Kõik muud ala lisad peale antud 2 Punkti. Tõin ju selgelt välja mis peavad olema täidetud.
4 väide. Maitse asi ja vajadus paneb siin kõik paika. Mind see tel hoidja/laadija ei sega ja kuna mul on üks selline olnud ja see tõestas enda praktilisust enam kui 1001 korda siis kavatsen seda ka edaspidi kasutada. Mercedes-Benz on mul liikumiseks ja antud lisa jubin teeks minu elu palju mugavamaks. Isiklikud arvamused võib vabalt endale jäta.

Sellisel juhul sobib sulle ideaalselt automaailmas müüdav magnet, mille kleebid kahepoolse teibiga auto armatuurile ning teise magneti siis telefoni külge. Toimib ideaalselt- näed telefoni ekraani jne.

Ok, mul endal ongi selline süsteem sisuliselt- enda laiskusest. Panin armatuurile magneti, et saaks sinna ipodi kinnitada ning hiljem siis hakkasin telefoni ka sinna viskama, kui ipodi pole kaasas. Ma ei räägi reaalselt nii palju, et hf-i oleks vaja. Kuid sellest ma ei saa küll aru- kui ostetakse viimane vint telefon ja siis üritatakse elu hinnaga kiviaegseid lisasid sellele külge pookida. Mille kuradi pärast on vaja bluetooth, wifi jnejne lisadega telefoni, kui neid mitte kunagi ei kasutata? Milleks ise jebida, kui sa saad lasta tehnikal kõik enda eest ära teha- istu ise ainult autosse ja kõik. Ei pea midagi kuhugi kinnitama ega midagi- see ongi tänapäev. Või on vaja lihtsalt telefoni koguaeg silma ees hoida ja selles ongi point?
T6nu Kirjutas:Või on vaja lihtsalt telefoni koguaeg silma ees hoida ja selles ongi point?
no ikka väike kihk ju uut ja kallist asja kõigile demoda. Badgrin