Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W211 Owners Manual
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Vabandust, kui selline teema on juba olnud, püüdsin otsida, ei leidnud.
W211 omaniku piiblit siis oleks vaja, hetkeline on itaalia keeles, kole raske sealt midagi aru saada. Ehk? Icon_rolleyes
kumba sa siis tahad, seda mis pealkirjas või seda mis postituses kirjutasid?
marek Kirjutas:kumba sa siis tahad, seda mis pealkirjas või seda mis postituses kirjutasid?

Seda, mis tavaliselt kaasas, kui auto salongist välja sõidab. Minu jaoks üks sama asi. Õpetus vms ta ju on e. inglise keeles Owners Manual. Kuid, kui on, siis muidugi on oodatud ka mingid muud "õpikud"
RivoA Kirjutas:Seda, mis tavaliselt kaasas, kui auto salongist välja sõidab. Minu jaoks üks sama asi. Õpetus vms ta ju on e. inglise keeles Owners Manual. Kuid, kui on, siis muidugi on oodatud ka mingid muud "õpikud"
owners manual on kasutusjuhend ja owners bible peaks olema remondijuhend, kuigi pole sellist 211'le näind.

w211 owners manual
marek Kirjutas:
RivoA Kirjutas:Seda, mis tavaliselt kaasas, kui auto salongist välja sõidab. Minu jaoks üks sama asi. Õpetus vms ta ju on e. inglise keeles Owners Manual. Kuid, kui on, siis muidugi on oodatud ka mingid muud "õpikud"
owners manual on kasutusjuhend ja owners bible peaks olema remondijuhend, kuigi pole sellist 211'le näind.

w211 owners manual

Selge, suured tänud Wink