Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Suvepäevad 2009 Virumaal
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3
Tere foorumi rahvas.

Selle aasta suvepäevad plaanime korraldada kuskil Virumaal - isegi Ida-Virumaal.

Orjenteeruv kuupäev oleks juuli keskpaik - lõpp.

Aga ootame klubilistelt ideid erinevate majutuskohtade kohta, kuna minu jaoks see seal tume maa.

PS! Kuidas rahvas üldse tunneb, kas see kehv majandusevärk äkki võib ka meie suvepäevadele põntsu panna. Vajadusel saaksime ka väiksema eelarvega hakkama, aga sel juhul peame mõtlema alternatiive - kas siis üks öö, odavam koht ja kõik telkides jne jne.

Teie ettepanekud ja arvamused?
Seekord oleks nõus ka telgis magama.
Võin hinnaküsimise teha:http://kauksipuhkemaja.ee/fotod.html kohta, selle kaadervärgi omanik on mul hea tuttav, koht on super ilus, eriti meeldib mulle nende ehtne suitsusaun ja pärast tiikiNod. Väetimad võiks majutada suurde taresse, võtaks lisaks suitsusauna 1000.- raha maksab ( köetakse 4-5 h ja sama kaua saab siis saunatada, korraga 5-6 inmest). Ise paneks telgid üles ja krilliks ja tšlliks, taoks palli ja loobiks petangi.
PS! Jooks ÕÕÕÕ-d kah natuke muidugi!
  Kaugus Tallinnast 190km.

Tiigis suitsusauna juures loksub puhas vesi raba+allikad (tiba teistvärvi ainult) ei haise.
Ma arvan ka, et telgis ööbida pole kuigi suur probleem, raskem on neil, kel peres väiksemad lapsed kaasas vms.

Palju neid telgis veedetud tunde ikka kulub?

Saun + tiik/järv(mitte-haisev Icon_lol ), mõni suurem katusealune/söögisaal ja palju vaba ruumi lahtise taeva all oleks juba OK.
Pole telgil häda midagi.
jansa48 Kirjutas:Võin hinnaküsimise teha:http://kauksipuhkemaja.ee/fotod.html kohta, selle kaadervärgi omanik on mul hea tuttav, koht on super ilus, eriti meeldib mulle nende ehtne suitsusaun ja pärast tiikiNod. Väetimad võiks majutada suurde taresse, võtaks lisaks suitsusauna 1000.- raha maksab ( köetakse 4-5 h ja sama kaua saab siis saunatada, korraga 5-6 inmest). Ise paneks telgid üles ja krilliks ja tšlliks, taoks palli ja loobiks petangi.
PS! Jooks ÕÕÕÕ-d kah natuke muidugi!
  Kaugus Tallinnast 190km.

Tiigis suitsusauna juures loksub puhas vesi raba+allikad (tiba teistvärvi ainult) ei haise.

Üldiselt Kauksi kõlab hästi. Iga suvi olen veetnud Peipsi ääres mõned päevad, väga ilus loodusThumbsup
esimene öö oli mul telgis ja teine on autos, teine oli mugavam ja soemSmile
Noh küll saab telkidega ka hakkama, aga ehk leiab hea hinna eest ka mingisuguse majutusevõimalusega koha ka. Lihtsalt sel aastal ei julge suurt üritust plaanida, kuna see majandusseis on, nagu ta on.

Pealegi ju kohe järgneb kulukas Audru ringrada.
hents99 Kirjutas:Ma arvan ka, et telgis ööbida pole kuigi suur probleem, raskem on neil, kel peres väiksemad lapsed kaasas vms.

Palju neid telgis veedetud tunde ikka kulub?

Saun + tiik/järv(mitte-haisev Icon_lol ), mõni suurem katusealune/söögisaal ja palju vaba ruumi lahtise taeva all oleks juba OK.

Meie puhul oleks majutusega koht seekord ilmvajalik. Alla aastase piigaga telgis olemist küll ei oska ega tahagi ette kujutadaEusa_whistle

Ürituse koht võiks olla ka minu arvates veekogu kõrval ning koha über ikka palju-palju  vaba ruumiNod
Mina pakun välja Alatskivi küla ja lossiparki. See küll Tartumaa, kuid siiski tallinnlase jaoks piisavalt idas. Hästi kerge oleks mul korraldada ka seal. Lisaks on seal 18. juulil "Vanad head asjad" -laat ning õhtul "Vihurimäe" teatrietendus.

Kalev@läbudestveitskõrini.com
Mina pakuks hoopis välja Vormsi saare! Seal oleks päris vahva, meretagune värk!
Sulo Kirjutas:Mina pakuks hoopis välja Vormsi saare! Seal oleks päris vahva, meretagune värk!

Kas seal mingi konkreetne koht mis pakub selliseid teenuseid? Kui siis palju maksab, sest nagu aru sain ei tahaks väga kirvest ka maksta.
www.suveresidents.ee või siis erinevad majutuse pakkujad www.vormsi.ee

See saar on enamuse jaoks täiesti uus!
Koht tundub ilus olevat, aga kahtlen et sinna ~70 hinge ära mahub:p
Sael palju erinevaid majutusi kus majutuskohti isegi 45 tk. Arvan et idee poleks paha!
nu aga jätame autod maha ja põrutame Pranglisse... suudaksin öökohad katuse alla sebida mõned ja mix mitte nautida suvepäevad ilma liigse ohuta et keegi täispeaga colin mcraed sõitma kipub
Ei autod ei jää küll kuhugiBig Grin
A Vormsi tundub üsna asjalik, mulle igathes sobiks ja meeldiks. Tegelt ma väga ei hooli, kus üritus toimub, kui siis õige pisut. Ma tean ja oskan Klubi asjapulki usaldada, seega tähtis on teiste Klubiliste ja huviliste kohal olek, et üritus toimuks.
Seega Kõik see aasta tellitud Kaardi omanikud olgu kohalUnibrow
Naissaarele oleks ka tore minna.......laevaga üle ja rongiga saab seal ka sõita. Petka on rongijuht Smile
www.aartika.ee vähemalt haakub pealkirjaga

Seal on olemas kõik võimalused
Ujuda külmas tiigis
Võrkpalli plats
tünni ja tava saun tiigi kaldal
Sise- ja välismajutus
Vihmase ilmaga saab olla katuse all, kus on tantsupõrand,baar, lauad jne
eDiCk Kirjutas:esimene öö oli mul telgis ja teine on autos, teine oli mugavam ja soemSmile
no ja,aga nüüd sul on väiksem autoIcon_biggrin
Lehti: 1 2 3