Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: mb 190 uste avamine võtmedeta
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Võtmed kadusid ära.
Kas kellegil on mingit skeemi äkki ukse lukustussüsteemist (näeks kuidas lahti teha ja vast kergem seletada, kui ise aru ei saa).

Ja kuidas avada pagasnik ilma võtmeta? Kas seestpoolt on see mb-l üldse võimalik?

Tänud
Meelis
Luku abi soovitaks.
Juhul, kui tahtime ise proovida siis võid esiteks suvalise võtmega proovida juhi ukse lukku keerata. Teine variant oleks kangutada uksel akna raam eemale ja sealt vahel pika tugeva traadiga proovida kas kõrval või vastas uks lingist lahti tõmmata.
Kas sul kesklukk ei tööta, et teeb korraga ka pagasniku lahti?
Pagasi saad seespoolt lahti kui võtad taga akna laual oleva karbi välja, poed pea ja ühe käega sisse ning keerad luku kinnituse kaks kruvi lahti. See kinnitus klemm mis kere mitte luugi küljes.
Tugev traat ja tõmba tihendi vahelt uksenupp alt ülesse,tõmba otse uksenupu alt(uksenuppu ennast kisu),Mina sain Kutsikal nii lahti kui jätsin võtmed sisse.
Kui kutsud lukuabi siis see kah lihtsalt lõhub..
Ainsa vahega, et siis sa maksad veel peale ja vaatad ka ise pealt kuidas su masinat lõhutakse.
Mina ei lõhkunud midagi.Sain ilma vigastusteta ukse lahti
Siis hästi! Mul üks sõber kunagi tellis omale lukuabi. Just lootuses, et ehk teevad kuidagi viisakalt, aga need lõhkusid lihtsalt robustselt lahti ja küsisid 500 EEK sellise asja eest veel kah.

Veka Kirjutas:Mina ei lõhkunud midagi.Sain ilma vigastusteta ukse lahti
Kuidas kutsikal on võimalik uksenuppu üles tõmmata üldse? Seal ei ole ju midagi, mille külge seda haakidagi.
Ning üldse- kas selliseid teemasid ei peaks lukustama? Teemad, kuidas autosse sisse murda ning mis vahendeid kasutada, ei ole ok ju.
Vaevalt, et varas foorumis küsiks kuidas ärandada w201-te. Peab täiesti puruloll või umbjoobes olema, kui ei saa sellega hakkamaIcon_biggrin
Pigem on mõeldud, kuidas midagi lõhkumata autosse saada.
Tere.

Üks hea inimene leidis võtmed ülesse ja tagastas mulle. Mõnikord ikka joppab...

Aga tänud aitajatele.
Meelis