Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w140 aku tühi
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
w140-l aku tühi! Salongi ja kapoti alla pääseb aga pagassi aku juurde mitte.Kas on kapoti all nn. otsad ka kuskil(ei leia),või on ainuke variant starterile voolu anda? Auto on S420 97a. w140
Axel Kirjutas:w140-l aku tühi! Salongi ja kapoti alla pääseb aga pagassi aku juurde mitte.Kas on kapoti all nn. otsad ka kuskil(ei leia),või on ainuke variant starterile voolu anda? Auto on S420 97a. w140


Jah.. ja generaatorilt kah.2nädalat tagasi oli samajama.
Axel Kirjutas:w140-l aku tühi! Salongi ja kapoti alla pääseb aga pagassi aku juurde mitte.Kas on kapoti all nn. otsad ka kuskil(ei leia),või on ainuke variant starterile voolu anda? Auto on S420 97a. w140



Mina andsin voolu ukses asuvasse valgustusse,ja sain sedasi pagassi lahtiRolleyes
Anna generaatori peale voolu, kui õiget kohta ei leia või pole.
Mina täna just tegelesin selle jamagaBig Grin
nimelt kõrvalistuja põrandalt võtad ära riidekatte seal all on üks alumiiniumist kate kahe kruviga kinni ja selle all on + klemm ma panin kroko + juhtme sinna ja miinuse kere külge ja tegin uksed lahti!kui midagi jäi arusaamatuks siis võid julgelt küsida!Smile
ja see alumiiniumist kaas on mitte põrandal vaid seal osas mis on viltu/kaldasendis!